Ir directamente al contenido
Logotipo de Van Schuppen Makelaars

J.G. Sandbrinkstraat 1 09

3901EW Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 370.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 9.250

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.400) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 379.250

Precio de compra /m²: € 4.252

Galería de fotos

Descripción

Wonen op niveau, letterlijk én figuurlijk. Midden in het centrum van Veenendaal, maar hoog boven de stad, ligt dit moderne en instapklare split-level penthouse. Een appartement dat verrast, verleidt en overtuigt. Met een royaal dakterras van circa 45 m², een eigen parkeerplaats, inpandige berging en energielabel A is dit een plek waar comfort, luxe en stadse levendigheid perfect samenkomen. Speels ingedeeld, prettig lichtinval en stijlvol afgewerkt en dat alles met opvallend veel rust en privacy. Vanaf het moment dat je binnenstapt voel je het, hier klopt alles. De visgraatvloer, strak afgewerkte wanden en de moderne keuken met eiland geven het appartement een luxe en warme uitstraling. Het split-level ontwerp zorgt voor een dynamische indeling en een ruimtelijk gevoel op iedere woonlaag. Elk detail is met zorg gekozen en uitgevoerd, van keuken tot badkamer en van vloer tot plafond. Centraal wonen met alles binnen handbereik. Winkels, supermarkten, gezellige cafés, restaurants en het theater liggen letterlijk om de hoek. Toch merk je daar binnen niets van. Dankzij de ligging hoog boven straatniveau geniet je hier van rust en privacy. De bereikbaarheid is uitstekend, busstation en NS-stations Veenendaal-Centrum en Veenendaal-De Klomp bevinden zich op korte afstand. Met de auto rijd je zo de A12, A30 of A15 op. En wie behoefte heeft aan groen, binnen tien minuten fietsen sta je in de bossen van de Utrechtse Heuvelrug. Begane grond Via de straat rijd je direct de autolift in en parkeer je jouw auto veilig in de afgesloten parkeerkelder. De fiets krijgt een plek in de eigen berging. Aan de J.G. Sandbrinkstraat bevindt zich de afgesloten entree met intercom. Vanuit de centrale hal zijn het trappenhuis en de lift bereikbaar. Hier begint het gevoel van comfort en gemak dat je overal in het appartement terugziet. Vierde verdieping Level 1: Met de lift of trap bereik je de bovenste verdieping van het complex, waar de entree van het appartement zich bevindt. De ruime hal biedt plaats aan een garderobe en meterkast. Op deze woonlaag vind je een aparte werk- of kantoorruimte wat ideaal is voor thuiswerken, een hobbyruimte of logeerkamer. Een flexibele verdieping die zich moeiteloos aanpast aan jouw woonwensen. Level 2: Hier bevinden zich de slaapkamer, het balkon, de badkamer, het separate toilet en de inpandige berging. De slaapkamer voelt als een echte privé-oase, ruim, licht en comfortabel. Vanuit bed stap je zo het zonnige balkon op het zuiden op, een fijne plek voor een rustig moment in de zon. De badkamer is strak en fris, voorzien van een ruime inloopdouche en een wastafelmeubel. Het separate toilet en de praktische berging met aansluitingen voor wasmachine en droger, én de cv-ketel (vernieuwd in 2021), maken deze woonlaag compleet. Lever 3: Dit is het kloppend hart van het penthouse. De woonkamer is licht, ruim en sfeervol dankzij veel raampartijen aan twee zijden. De visgraatvloer en strakke afwerking geven het geheel een luxe uitstraling. De open keuken sluit hier perfect op aan en is uitgerust met een eiland met zitplaatsen. De bar, afgewerkt met een keramisch blad en voorzien van verlichting die via een app te bedienen is, nodigt uit tot lange ontbijtmomenten, koffiepauzes of borrels met vrienden. De woonkamer, slaapkamer en badkamer zijn voorzien van inbouwspots, wat bijdraagt aan de rustige en moderne sfeer. Het dakterras: Via een vaste interne trap bereik je het absolute hoogtepunt van dit appartement, het dakterras van circa 45 m². Hier geniet je de hele dag van de zon en van een vrij uitzicht over de stad. Er is meer dan genoeg ruimte voor een loungeset, een grote eettafel en groen. Buiten leven midden in het centrum, met veel privacy en een heerlijk vrij gevoel. Dit is echt een unieke plek om te ontspannen, te borrelen en te genieten. Complex: Dit appartement maakt deel uit van het appartementengebouw "Sandbrinkstate". De maandelijkse bijdrage aan de Vereniging van Eigenaren bedraagt € 284,47. Bijzonderheden: • Penthouse in hartje Veenendaal; • Ca. 45 m² dakterras met volop zon; • Alle trappen zijn voorzien van smart verlichting met sensor. • Smart dimmers bij de gang, badkamer, slaapkamer en kantoorruimte; • Kleinschalig en verzorgd complex; • Instapklaar en luxe afgewerkt; • Energielabel A; • CV-ketel vernieuwd in 2021; • Eigen parkeerplaats in afgesloten parkeergarage én eigen berging; • NS-station en uitvalswegen dichtbij; • Winkels, horeca en theater op loopafstand. Interesse? Bel ons voor het maken van een bezichtigingsafspraak! Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens, tekeningen en schaal kunnen geen aanspraken worden ontleend. De vermelde informatie is van algemene aard en is niet meer dan een vrijblijvende uitnodiging om in onderhandeling te treden. Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 370.000

Coste del comprador (estimado): € 9.250

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 7.400) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 379.250

2,78%

Anualmente

%

€ 18.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 370.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, penthouse (appartement)

Índice

Habitaciones
3 habitaciones
Habitaciones de dormir
2 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen
Ubicado en
4e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
87 m²
Contenido
238 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
50 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1999
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak
Aislamiento
Volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Gas gestookt uit 2021, eigendom
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
No
Reunión anual de VvE
No
Contribución periódica de la VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum
Rescate
Inpandig
Aparcar
Op afgesloten terrein
Tipo de garaje
Parkeerplaats

Planificación

Ofrecido desde
16-01-2026
Fecha de venta
02-03-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3901

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.