Aller directement au contenu
Logo de Zonnenberg Makelaardij B.V. | Member Baerz & Co

Nieuweweg 118

3905LR Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 315.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 323.150

Prix d'achat /m²: € 5.526

Galerie de photos

Description

Vlot wonen met licht, comfort en een vleugje design – precies wat u zoekt Op zoek naar een appartement dat moeiteloos combineert wat u écht belangrijk vindt – ruimte, comfort en een moderne uitstraling? Dan voelt Nieuweweg 118 meteen als thuiskomen. Dit driekamerappartement, gelegen op de bovenste verdieping van een kleinschalig en eigentijds complex, heeft een woonoppervlakte van 57 m² en biedt een verrassend ruimtelijk gevoel dankzij de hoge plafonds en grote raampartijen. Het interieur is strak afgewerkt, met lichte vloeren, neutrale tinten en een inrichting die rust en harmonie uitstraalt. De woonkamer grenst direct aan het zonnige balkon, waar u kunt genieten van de middagzon en het uitzicht over de wijk. Daarnaast beschikt het over twee slaapkamers, een moderne badkamer en een separate berging. Een appartement dat perfect aansluit bij de wensen van wie modern wil wonen, zonder in te leveren op gemak of sfeer. De buurt Nieuweweg 118 ligt in een rustig en verzorgd deel van Veenendaal, met alle dagelijkse voorzieningen binnen handbereik. Supermarkten, winkels en gezellige eetgelegenheden bevinden zich op loopafstand, terwijl ook het levendige centrum slechts enkele minuten fietsen is. Het NS-station en de snelwegen A12 en A15 zorgen voor een uitstekende bereikbaarheid richting Utrecht en Arnhem. Voor ontspanning in het groen hoeft u niet ver: u wandelt zo naar de nabijgelegen speelvelden en parken, of fietst in korte tijd naar de bossen van de Utrechtse Heuvelrug. Indeling De hoofdentree van het complex oogt verzorgd en modern. Via het gezamenlijke portiek met brievenbussen, intercom en trappenhuis bereikt u de verdieping. In de onderbouw beschikt u over een eigen berging – ideaal voor fietsen, gereedschap of seizoensspullen. Parkeren kan direct voor de deur, zonder gedoe met vergunningen. Bij binnenkomst in het appartement valt meteen de aangename lichtinval op. De woonkamer strekt zich uit over de volle breedte en heeft een eigentijdse uitstraling met strakke wanden, een lichte laminaatvloer en de toegang tot het balkon. Dankzij de grote raampartijen baadt de ruimte in daglicht, waardoor het interieur uitnodigend en warm aanvoelt. De open keuken vormt het hart van het appartement en is uitgerust met een gaskookplaat, combi-oven, afzuigkap en koel-/vriescombinatie – een praktische indeling die zowel compact als efficiënt is. Er is voldoende plaats voor een royale eettafel, perfect voor lange avonden met vrienden of een rustig ontbijt met uitzicht. De hoofdslaapkamer biedt volop ruimte voor een tweepersoonsbed en kledingkast. De tweede kamer is nu ingericht als thuiskantoor, met een breed werkblad onder de ramen; een heerlijke plek voor wie regelmatig thuiswerkt of een rustige hobbyruimte zoekt. De badkamer is modern afgewerkt met lichte wandtegels, donkere vloertegels, een ruime douche, wastafelmeubel en aansluiting voor wasapparatuur – praktisch en stijlvol tegelijk. Buitenruimte Het balkon grenst direct aan de woonkamer en ligt op het zonnige westen. Hier kunt u in alle rust een kop koffie drinken of genieten van de ondergaande zon. De ligging zorgt voor veel privacy, terwijl u toch uitkijkt over de levendige omgeving. Algemene gegevens - Type woning: appartement - Bouwjaar: 1998 - Verbouwjaar: 2018 - Aantal kamers: 3 - Aantal slaapkamers: 2 - Aantal badkamers: 1 - Parkeerruimte: openbaar in nabije omgeving - Aanwezig: berging - Ligging balkon: west - Balkon bereik: via woonkamer Technische gegevens - Warmwatervoorziening: ATAG CV-ketel bouwjaar 2023 - Verwarmvoorziening: ATAG CV-ketel bouwjaar 2023 - Voorzieningen: buitenzonwering - Mechanische ventilatie aanwezig - Isolatie: dak/spouw - Dubbel glas: geheel - Glasvezel kabel, TV kabel - Kozijnen: hout WILT U EVEN BINNEN KIJKEN? Voor meer informatie omtrent deze woning, kunt u contact opnemen met ons kantoor in Veenendaal op telefoonnummer 0318-559600. U bent van harte welkom! De beste indruk van deze woning krijgt u natuurlijk tijdens een bezichtiging. Wij proberen onze bezichtigingen altijd in samenspraak met verkoper en koper te plannen en nemen ruim de tijd, zodat u op uw gemak de woning kan bekijken en ervaren. N.B. Aan de samenstelling van deze gegevens is maximale zorg besteed. Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens en tekeningen kunnen geen rechten en aanspraken worden ontleend. Lees de volledige omschrijving

Prêt immobilier berekenen

€ 315.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.150

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.300) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 323.150

2,78%

Annuellement

%

€ 15.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 315.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, bovenwoning (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
2 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
57 m²
Contenu
187 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
12 m²
Espace de stockage externe
5 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1998
Mode de construction
Bestaande bouw
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
ATAG (gas gestookt uit 2023, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Non
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Sauvetage
Aangebouwde stenen berging
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
17-10-2025
Date de vente
24-02-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, wastafel, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3905

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.