Aller directement au contenu
Logo de Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Paddestoelenlaan 66

3903GG Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 449.500 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.840

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.990) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 460.340

Prix d'achat /m²: € 4.994

Galerie de photos

Description

Wie zegt dat je moet kiezen tussen ruimte of comfort, heeft dit heerlijke hoekappartement nog niet gezien. Met maar liefst drie slaapkamers, een luxe keuken mét kookeiland, een frisse moderne badkamer én een zonnig balkon, is dit een plek waar je direct je verhuisdozen wilt uitpakken. Gelegen op de hoek van de eerste verdieping, met ramen rondom en dus een zee van licht: welkom bij je nieuwe thuis aan de Paddestoelenlaan 66 in het geliefde Petenbos. Wonen in Petenbos betekent wonen in één van de populairste buurten van Veenendaal. Rustig en groen, maar met alles wat je nodig hebt op loopafstand. De Jumbo-supermarkt én een gezellig cafetaria vind je gewoon beneden in het complex. Scholen, sportfaciliteiten en openbaar vervoer zijn allemaal binnen handbereik. Ideaal voor gezinnen, starters én doorstromers die graag comfortabel én centraal willen wonen. Deze woning heeft een eigen website. Neem een kijkje op paddestoelenlaan66.nl. Specificaties: • Bouwjaar: 1998 • Woonoppervlakte: 90 m² • Energielabel: C Indeling Begane grond (entree van het complex): Via de centrale entree met bellentableau en intercominstallatie bereik je het trappenhuis of de lift die je naar de eerste verdieping brengt. Op de begane grond bevindt zich ook je eigen berging: handig voor fietsen of seizoensspullen. Binnenkomst in het appartement: De ingang van het appartement ligt aan een gezellige binnentuin. Voor de deur is voldoende ruimte voor een extra zitje. Stap vervolgens binnen in een ruime hal met toegang tot alle vertrekken. Tevens tref je het keurig afgewerkte toilet met fontein, strak in dezelfde stijl als de badkamer. De woning is geheel leeg, als een blanco canvas, en dus helemaal naar eigen smaak in te richten. Woonkamer: Dankzij de ligging op de hoek geniet je van extra veel lichtinval, wat de woonkamer een warme en open sfeer geeft. De grote raampartijen zorgen voor een fijne verbinding met buiten, en bieden toegang tot het balkon op het oosten: perfect voor een ontbijtje in de ochtendzon. Keuken: De luxe keuken (2022) is een absolute eyecatcher. Het kookeiland vormt het hart van de ruimte, ideaal om aan te borrelen terwijl je kookt. De keuken is van alle gemakken voorzien: een 4-pits inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast, vriezer en een combi-oven. Alle apparatuur is van Bosch. En niet onbelangrijk: er is verrassend veel opbergruimte. Slaapkamers: Er zijn drie slaapkamers, elk met hun eigen charme. Of je nu op zoek bent naar een ruime masterbedroom, een rustige thuiswerkplek of een gezellige kinderkamer, hier kan het allemaal. De ruimtes zijn licht, netjes afgewerkt en flexibel in te richten. Badkamer: In 2022 volledig vernieuwd: een moderne, strak afgewerkte badkamer met inloopdouche, dubbele wastafel met meubel, spiegel met lichtfunctie en een designradiator. Praktisch én stijlvol. Inpandige berging: In de inpandige berging bevinden zich de cv-opstelling en de aansluiting voor de wasmachine. Daarnaast is er voldoende ruimte voor voorraden en bijvoorbeeld schoonmaakspullen. Balkon: Het oostelijk gelegen balkon vormt een heerlijke plek om de dag te beginnen, terwijl de ochtendzon zachtjes naar binnen valt, met voldoende ruimte voor een gezellig zitje om optimaal van het buitenleven te genieten. En met het groene uitzicht vanaf deze verdieping voelt het toch alsof je midden in het buitenleven zit. Goed om te weten: • Het appartement heeft een energielabel C; • Luxe keuken uit 2022 met kookeiland en Bosch apparatuur; • Badkamer én toilet vernieuwd in 2022; • Voorzien van een eigen berging op de begane grond; • VvE-kosten: €229,33 per maand, VvE- stukken beschikbaar; • Volledig geïsoleerd en goed onderhouden; • Verwarming via Remeha Avanta CV-ketel uit 2019 (eigendom); • Aanvaarding in overleg; Een heerlijk licht en ruim appartement, met moderne afwerking én drie slaapkamers. Of je nu starter bent, een jong gezin vormt of gewoon comfortabel wilt wonen in een gewilde wijk: dit appartement past perfect. Wil je dit fijne appartement met eigen ogen zien? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging via ons kantoor. We laten je dit pareltje met plezier zien! Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld. Kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Prêt immobilier berekenen

€ 449.500

Coûts d'achat (estimés): € 10.840

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.990) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 460.340

2,78%

Annuellement

%

€ 22.475

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 449.500 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
1e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
90 m²
Contenu
297 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
6 m²
Espace de stockage externe
6 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1998
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha Avanta ( combiketel uit 2019, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
18-09-2025
Date de vente
20-02-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en natuurlijke ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3903

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.