Direkt zum Inhalt
Logo von Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Paddestoelenlaan 66

3903GG Veenendaal • Utrecht

Verkauft

€ 449.500 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.840

2 % Übertragungssteuer (€ 8.990) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 460.340

Kaufpreis /m²: € 4.994

Fotoalbum

Beschreibung

Wie zegt dat je moet kiezen tussen ruimte of comfort, heeft dit heerlijke hoekappartement nog niet gezien. Met maar liefst drie slaapkamers, een luxe keuken mét kookeiland, een frisse moderne badkamer én een zonnig balkon, is dit een plek waar je direct je verhuisdozen wilt uitpakken. Gelegen op de hoek van de eerste verdieping, met ramen rondom en dus een zee van licht: welkom bij je nieuwe thuis aan de Paddestoelenlaan 66 in het geliefde Petenbos. Wonen in Petenbos betekent wonen in één van de populairste buurten van Veenendaal. Rustig en groen, maar met alles wat je nodig hebt op loopafstand. De Jumbo-supermarkt én een gezellig cafetaria vind je gewoon beneden in het complex. Scholen, sportfaciliteiten en openbaar vervoer zijn allemaal binnen handbereik. Ideaal voor gezinnen, starters én doorstromers die graag comfortabel én centraal willen wonen. Deze woning heeft een eigen website. Neem een kijkje op paddestoelenlaan66.nl. Specificaties: • Bouwjaar: 1998 • Woonoppervlakte: 90 m² • Energielabel: C Indeling Begane grond (entree van het complex): Via de centrale entree met bellentableau en intercominstallatie bereik je het trappenhuis of de lift die je naar de eerste verdieping brengt. Op de begane grond bevindt zich ook je eigen berging: handig voor fietsen of seizoensspullen. Binnenkomst in het appartement: De ingang van het appartement ligt aan een gezellige binnentuin. Voor de deur is voldoende ruimte voor een extra zitje. Stap vervolgens binnen in een ruime hal met toegang tot alle vertrekken. Tevens tref je het keurig afgewerkte toilet met fontein, strak in dezelfde stijl als de badkamer. De woning is geheel leeg, als een blanco canvas, en dus helemaal naar eigen smaak in te richten. Woonkamer: Dankzij de ligging op de hoek geniet je van extra veel lichtinval, wat de woonkamer een warme en open sfeer geeft. De grote raampartijen zorgen voor een fijne verbinding met buiten, en bieden toegang tot het balkon op het oosten: perfect voor een ontbijtje in de ochtendzon. Keuken: De luxe keuken (2022) is een absolute eyecatcher. Het kookeiland vormt het hart van de ruimte, ideaal om aan te borrelen terwijl je kookt. De keuken is van alle gemakken voorzien: een 4-pits inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast, vriezer en een combi-oven. Alle apparatuur is van Bosch. En niet onbelangrijk: er is verrassend veel opbergruimte. Slaapkamers: Er zijn drie slaapkamers, elk met hun eigen charme. Of je nu op zoek bent naar een ruime masterbedroom, een rustige thuiswerkplek of een gezellige kinderkamer, hier kan het allemaal. De ruimtes zijn licht, netjes afgewerkt en flexibel in te richten. Badkamer: In 2022 volledig vernieuwd: een moderne, strak afgewerkte badkamer met inloopdouche, dubbele wastafel met meubel, spiegel met lichtfunctie en een designradiator. Praktisch én stijlvol. Inpandige berging: In de inpandige berging bevinden zich de cv-opstelling en de aansluiting voor de wasmachine. Daarnaast is er voldoende ruimte voor voorraden en bijvoorbeeld schoonmaakspullen. Balkon: Het oostelijk gelegen balkon vormt een heerlijke plek om de dag te beginnen, terwijl de ochtendzon zachtjes naar binnen valt, met voldoende ruimte voor een gezellig zitje om optimaal van het buitenleven te genieten. En met het groene uitzicht vanaf deze verdieping voelt het toch alsof je midden in het buitenleven zit. Goed om te weten: • Het appartement heeft een energielabel C; • Luxe keuken uit 2022 met kookeiland en Bosch apparatuur; • Badkamer én toilet vernieuwd in 2022; • Voorzien van een eigen berging op de begane grond; • VvE-kosten: €229,33 per maand, VvE- stukken beschikbaar; • Volledig geïsoleerd en goed onderhouden; • Verwarming via Remeha Avanta CV-ketel uit 2019 (eigendom); • Aanvaarding in overleg; Een heerlijk licht en ruim appartement, met moderne afwerking én drie slaapkamers. Of je nu starter bent, een jong gezin vormt of gewoon comfortabel wilt wonen in een gewilde wijk: dit appartement past perfect. Wil je dit fijne appartement met eigen ogen zien? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging via ons kantoor. We laten je dit pareltje met plezier zien! Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld. Kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Hypothek berekenen

€ 449.500

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.840

2 % Übertragungssteuer (€ 8.990) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 460.340

2,78%

Jährlich

%

€ 22.475

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 449.500 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, galerijflat (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
1e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
90 m²
Inhalt
297 m³
Gebäude mit Außenbereich
6 m²
Externe Berghalle
6 m²

Bau und Energie

Baujahr
1998
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha Avanta ( combiketel uit 2019, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht
Bergung
Inpandig
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
18-09-2025
Verkaufsdatum
20-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en natuurlijke ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 3903

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.