Jump to content
Logo of Ginkel Bemmelen NVM Makelaars

Paddestoelenlaan 66

3903GG Veenendaal • Utrecht

Sold

€ 449.500 k.k.

Cost of copper (estimated): € 10.840

2% transfer tax (€ 8.990) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 460.340

Purchase price /m²: € 4.994

Photo Gallery

Description

Wie zegt dat je moet kiezen tussen ruimte of comfort, heeft dit heerlijke hoekappartement nog niet gezien. Met maar liefst drie slaapkamers, een luxe keuken mét kookeiland, een frisse moderne badkamer én een zonnig balkon, is dit een plek waar je direct je verhuisdozen wilt uitpakken. Gelegen op de hoek van de eerste verdieping, met ramen rondom en dus een zee van licht: welkom bij je nieuwe thuis aan de Paddestoelenlaan 66 in het geliefde Petenbos. Wonen in Petenbos betekent wonen in één van de populairste buurten van Veenendaal. Rustig en groen, maar met alles wat je nodig hebt op loopafstand. De Jumbo-supermarkt én een gezellig cafetaria vind je gewoon beneden in het complex. Scholen, sportfaciliteiten en openbaar vervoer zijn allemaal binnen handbereik. Ideaal voor gezinnen, starters én doorstromers die graag comfortabel én centraal willen wonen. Deze woning heeft een eigen website. Neem een kijkje op paddestoelenlaan66.nl. Specificaties: • Bouwjaar: 1998 • Woonoppervlakte: 90 m² • Energielabel: C Indeling Begane grond (entree van het complex): Via de centrale entree met bellentableau en intercominstallatie bereik je het trappenhuis of de lift die je naar de eerste verdieping brengt. Op de begane grond bevindt zich ook je eigen berging: handig voor fietsen of seizoensspullen. Binnenkomst in het appartement: De ingang van het appartement ligt aan een gezellige binnentuin. Voor de deur is voldoende ruimte voor een extra zitje. Stap vervolgens binnen in een ruime hal met toegang tot alle vertrekken. Tevens tref je het keurig afgewerkte toilet met fontein, strak in dezelfde stijl als de badkamer. De woning is geheel leeg, als een blanco canvas, en dus helemaal naar eigen smaak in te richten. Woonkamer: Dankzij de ligging op de hoek geniet je van extra veel lichtinval, wat de woonkamer een warme en open sfeer geeft. De grote raampartijen zorgen voor een fijne verbinding met buiten, en bieden toegang tot het balkon op het oosten: perfect voor een ontbijtje in de ochtendzon. Keuken: De luxe keuken (2022) is een absolute eyecatcher. Het kookeiland vormt het hart van de ruimte, ideaal om aan te borrelen terwijl je kookt. De keuken is van alle gemakken voorzien: een 4-pits inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koelkast, vriezer en een combi-oven. Alle apparatuur is van Bosch. En niet onbelangrijk: er is verrassend veel opbergruimte. Slaapkamers: Er zijn drie slaapkamers, elk met hun eigen charme. Of je nu op zoek bent naar een ruime masterbedroom, een rustige thuiswerkplek of een gezellige kinderkamer, hier kan het allemaal. De ruimtes zijn licht, netjes afgewerkt en flexibel in te richten. Badkamer: In 2022 volledig vernieuwd: een moderne, strak afgewerkte badkamer met inloopdouche, dubbele wastafel met meubel, spiegel met lichtfunctie en een designradiator. Praktisch én stijlvol. Inpandige berging: In de inpandige berging bevinden zich de cv-opstelling en de aansluiting voor de wasmachine. Daarnaast is er voldoende ruimte voor voorraden en bijvoorbeeld schoonmaakspullen. Balkon: Het oostelijk gelegen balkon vormt een heerlijke plek om de dag te beginnen, terwijl de ochtendzon zachtjes naar binnen valt, met voldoende ruimte voor een gezellig zitje om optimaal van het buitenleven te genieten. En met het groene uitzicht vanaf deze verdieping voelt het toch alsof je midden in het buitenleven zit. Goed om te weten: • Het appartement heeft een energielabel C; • Luxe keuken uit 2022 met kookeiland en Bosch apparatuur; • Badkamer én toilet vernieuwd in 2022; • Voorzien van een eigen berging op de begane grond; • VvE-kosten: €229,33 per maand, VvE- stukken beschikbaar; • Volledig geïsoleerd en goed onderhouden; • Verwarming via Remeha Avanta CV-ketel uit 2019 (eigendom); • Aanvaarding in overleg; Een heerlijk licht en ruim appartement, met moderne afwerking én drie slaapkamers. Of je nu starter bent, een jong gezin vormt of gewoon comfortabel wilt wonen in een gewilde wijk: dit appartement past perfect. Wil je dit fijne appartement met eigen ogen zien? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging via ons kantoor. We laten je dit pareltje met plezier zien! Hoewel deze verkooptekst met de grootst mogelijke zorg is samengesteld. Kan de makelaar geen aansprakelijkheid aanvaarden voor eventuele per abuis opgenomen onjuiste of onvolledige informatie.

Mortgage berekenen

€ 449.500

Cost of copper (estimated): € 10.840

2% transfer tax (€ 8.990) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 460.340

2,78%

Yearly

%

€ 22.475

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 449.500 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, galerijflat (appartement)

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
1e woonlaag

Areas and volumes

Living area
90 m²
Content
297 m³
Building bound outdoor space
6 m²
External storage space
6 m²

Construction and Energy

Year of construction
1998
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dakisolatie, HR-glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Remeha Avanta ( combiketel uit 2019, eigendom)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan park, in woonwijk en vrij uitzicht
Salvage
Inpandig
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
18-09-2025
Sale date
20-02-2026

Bathroom facilities

Dubbele wastafel, inloopdouche, en wastafelmeubel

Additional features

  • Buitenzonwering
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en natuurlijke ventilatie

Maps

Postal code map

Postcode map for 3903

Google Maps

Veenendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal

Residential and neighborhood statistics in Veenendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.

Residents

70.799

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 394.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.223

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Veenendaal
Year Residents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Annual WOZ value

WOZ value per year in Veenendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Education level

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origin of residents (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Veenendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricity: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricity: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricity: 3.160

Business activity in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Total number of company establishments: 9.020

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Veenendaal
Period Crimes
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.

Frequently asked questions about living in Veenendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer houses in Veenendaal

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.