Aller directement au contenu
Logo de Ditters - Veenendaal

Prins Willem-Alexanderpark 507

3905CR Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 309.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 317.030

Prix d'achat /m²: € 3.121

Galerie de photos

Description

Ben jij die starter die op zoek is naar z’n eerste woning? Of wil je juist kleiner en/of gelijkvloers wonen? Staan 3 slaapkamers, een zonnig balkon en het centrum van Veenendaal op fietsafstand hoog op het wensenlijstje? Geen zin om eerst nog te moeten investeren in dure verbouwing zoals de keuken, badkamer en het toilet? Stop dan met zoeken, want dan is Prins Willem-Alexanderpark 507 wellicht jouw appartement! Prins Willem-Alexanderpark 507 is gelegen op de 4e woonlaag een in 1969 gebouwd appartementencomplex. Het betreft een 4-kamerappartement met eigen berging, fietsenstalling en ruim voldoende parkeergelegenheid. Het appartement is zeer goed afgewerkt en zeer populair door zijn formaat en centrale ligging. Zo ben je binnen enkele minuten fietsen in Veenendaal Centrum, bevindt zich om de hoek de Zandstraat met allemaal horeca, winkeltjes, sportvoorzieningen en plaatselijk ambacht en ben je via de Rondweg West binnen enkele minuten op de A12 richting Utrecht of Arnhem. Voor alle dagelijkse boodschappen bevindt zich op loopafstand een JUMBO supermarkt en zijn met Healthclub, La Vita en het Zwembad ook verschillende sportfaciliteiten in de buurt! Vooruitlopend op de bezichtiging geven we je hieronder vast een eerste indruk! Begane grond: Via de beveiligde hoofdentree, intercominstallatie, brievenbussen en 2 liftinstallaties kom je bij het appartement gelegen op de 4de woonlaag. 4e woonlaag: Een ruime entree met garderoberuimte en vernieuwde meterkast brengt je via een toegangsdeur naar de leefruimte. Wat gelijk opvalt is de speelse indeling van het appartement. Twee slaapkamers aan de achterzijde, een kleinere slaap-/werkkamer aan de voorkant (galerij), een ruime woon-/eetkamer als centraal punt (door de huidige eigenaren in gebruik als extra werkplek) en een open keuken aan de voorzijde. De badkamer ligt centraal tussen de drie slaapkamers. Eenmaal in de woon-/eetkamer vallen gelijk aan aantal dingen op: het is speels ingedeeld, grote raampartijen met veel daglichttoetreding (HR++), een breed en zonnig balkon, een ruime en verzorgde open keuken (2020) met witte fronten, betonlook aanrechtblad en het benodigde inbouwapparatuur en uiteraard het formaat van de woon-/eetkamer. De grootste slaapkamer is gelegen aan de achterzijde van het appartement en is ruim 12 m² groot. Daarnaast kun je via een toegangsdeur naar het balkon en beschik je over veel daglicht door de grote raampartijen. De tweede slaapkamer aan de achterzijde is ruim 6,5 m² groot en beschikt ook over veel daglicht door een groot raam. Deze kamer wordt op dit moment gebruikt als kledingkamer, maar kan ook worden gebruikt als baby-/kinderkamer. De kleinere slaapkamer, welke is gelegen aan de voorzijde, is circa 6,8 m² groot en wordt op dit moment gebruikt als logeerkamer. De 'eetkamer' wordt op dit moment gebruikt als kantoor/werkkamer. De badkamer (2020) is centraal gelegen tussen de drie slaapkamers, is voorzien van lichte vloer- en wandtegels en uitgevoerd met een wastafelmeubel met enkele wastafel en inloopdouche. Het toilet is separaat en qua uitstraling een match met de badkamer. De aansluitingen voor de wasmachine en droger bevinden zich in de wasruimte. Hier bevindt zich tevens de boiler. Balkon Het balkon is gelegen op het zuidwesten en biedt je fantastisch en vrij uitzicht over de gemeenschappelijk tuin en Veenendaal West met o.a. de sportvelden van voetbalverenigingen DOVO en GVVV. Door de (eind)middag- en avondzon is dit een heerlijk plek om na een drukke dag werken te genieten van een hapje en/of drankje! Berging / Parterre: In de onderbouw is een handige berging gelegen, maar ook de gemeenschappelijke fietsenstalling. Bijzonderheden: Verwarming: Blokverwarming Warmwater: Elektrische boiler (huur) Bouwjaar: 1969 Balkonligging: Zuidwest Aanvaarding: In overleg Extra’s: - Energielabel B; - Ruim en instapklaar appartement gelegen op de 4e woonlaag; - 3 slaapkamers; - Riante woon-/eetkamer; - Ruim en zonnig balkon op het zuidwesten; - Parkeren op de openbare parkeerplaatsen; - Woning beschikt over eigen inpandige bering; - Actieve Vereniging van Eigenaren; - Maandelijkse bijdrage V.v.E. bedraagt € 240,- exclusief voorschot stookkosten á € 75,- per maand. Koopovereenkomst: Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen welke ouder zijn dan 20 jaar, worden de volgende clausules opgenomen in de koopovereenkomst: - Asbestclausule; - Ouderdomsclausule. Koopt u de woning zonder voorbehoud van financiering? Dan zullen wij een termijn hanteren van 14 dagen na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de bankgarantie/waarborgsom. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Prêt immobilier berekenen

€ 309.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.030

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.180) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 317.030

2,78%

Annuellement

%

€ 15.450

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 309.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
12 woonlagen
Situé à
4e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
99 m²
Contenu
311 m³
Espace de stockage externe
8 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1969
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie
Chauffage
Blokverwarming
Eau chaude
Elektrische boiler (huur)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Non
Assemblée annuelle du VvE
Non
Fonds de réserve VvE présent
Non
Plan d'entretien VvE
Non
Assurance de copropriété VvE
Non

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk en vrij uitzicht
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
20-05-2025
Date de vente
16-06-2025

Caractéristiques supplémentaires

  • Buitenzonwering
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3905

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.