Ir directamente al contenido
Logotipo de Ditters - Veenendaal

Prins Willem-Alexanderpark 507

3905CR Veenendaal • Utrecht

Vendido

€ 309.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 8.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 317.030

Precio de compra /m²: € 3.121

Galería de fotos

Descripción

Ben jij die starter die op zoek is naar z’n eerste woning? Of wil je juist kleiner en/of gelijkvloers wonen? Staan 3 slaapkamers, een zonnig balkon en het centrum van Veenendaal op fietsafstand hoog op het wensenlijstje? Geen zin om eerst nog te moeten investeren in dure verbouwing zoals de keuken, badkamer en het toilet? Stop dan met zoeken, want dan is Prins Willem-Alexanderpark 507 wellicht jouw appartement! Prins Willem-Alexanderpark 507 is gelegen op de 4e woonlaag een in 1969 gebouwd appartementencomplex. Het betreft een 4-kamerappartement met eigen berging, fietsenstalling en ruim voldoende parkeergelegenheid. Het appartement is zeer goed afgewerkt en zeer populair door zijn formaat en centrale ligging. Zo ben je binnen enkele minuten fietsen in Veenendaal Centrum, bevindt zich om de hoek de Zandstraat met allemaal horeca, winkeltjes, sportvoorzieningen en plaatselijk ambacht en ben je via de Rondweg West binnen enkele minuten op de A12 richting Utrecht of Arnhem. Voor alle dagelijkse boodschappen bevindt zich op loopafstand een JUMBO supermarkt en zijn met Healthclub, La Vita en het Zwembad ook verschillende sportfaciliteiten in de buurt! Vooruitlopend op de bezichtiging geven we je hieronder vast een eerste indruk! Begane grond: Via de beveiligde hoofdentree, intercominstallatie, brievenbussen en 2 liftinstallaties kom je bij het appartement gelegen op de 4de woonlaag. 4e woonlaag: Een ruime entree met garderoberuimte en vernieuwde meterkast brengt je via een toegangsdeur naar de leefruimte. Wat gelijk opvalt is de speelse indeling van het appartement. Twee slaapkamers aan de achterzijde, een kleinere slaap-/werkkamer aan de voorkant (galerij), een ruime woon-/eetkamer als centraal punt (door de huidige eigenaren in gebruik als extra werkplek) en een open keuken aan de voorzijde. De badkamer ligt centraal tussen de drie slaapkamers. Eenmaal in de woon-/eetkamer vallen gelijk aan aantal dingen op: het is speels ingedeeld, grote raampartijen met veel daglichttoetreding (HR++), een breed en zonnig balkon, een ruime en verzorgde open keuken (2020) met witte fronten, betonlook aanrechtblad en het benodigde inbouwapparatuur en uiteraard het formaat van de woon-/eetkamer. De grootste slaapkamer is gelegen aan de achterzijde van het appartement en is ruim 12 m² groot. Daarnaast kun je via een toegangsdeur naar het balkon en beschik je over veel daglicht door de grote raampartijen. De tweede slaapkamer aan de achterzijde is ruim 6,5 m² groot en beschikt ook over veel daglicht door een groot raam. Deze kamer wordt op dit moment gebruikt als kledingkamer, maar kan ook worden gebruikt als baby-/kinderkamer. De kleinere slaapkamer, welke is gelegen aan de voorzijde, is circa 6,8 m² groot en wordt op dit moment gebruikt als logeerkamer. De 'eetkamer' wordt op dit moment gebruikt als kantoor/werkkamer. De badkamer (2020) is centraal gelegen tussen de drie slaapkamers, is voorzien van lichte vloer- en wandtegels en uitgevoerd met een wastafelmeubel met enkele wastafel en inloopdouche. Het toilet is separaat en qua uitstraling een match met de badkamer. De aansluitingen voor de wasmachine en droger bevinden zich in de wasruimte. Hier bevindt zich tevens de boiler. Balkon Het balkon is gelegen op het zuidwesten en biedt je fantastisch en vrij uitzicht over de gemeenschappelijk tuin en Veenendaal West met o.a. de sportvelden van voetbalverenigingen DOVO en GVVV. Door de (eind)middag- en avondzon is dit een heerlijk plek om na een drukke dag werken te genieten van een hapje en/of drankje! Berging / Parterre: In de onderbouw is een handige berging gelegen, maar ook de gemeenschappelijke fietsenstalling. Bijzonderheden: Verwarming: Blokverwarming Warmwater: Elektrische boiler (huur) Bouwjaar: 1969 Balkonligging: Zuidwest Aanvaarding: In overleg Extra’s: - Energielabel B; - Ruim en instapklaar appartement gelegen op de 4e woonlaag; - 3 slaapkamers; - Riante woon-/eetkamer; - Ruim en zonnig balkon op het zuidwesten; - Parkeren op de openbare parkeerplaatsen; - Woning beschikt over eigen inpandige bering; - Actieve Vereniging van Eigenaren; - Maandelijkse bijdrage V.v.E. bedraagt € 240,- exclusief voorschot stookkosten á € 75,- per maand. Koopovereenkomst: Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen welke ouder zijn dan 20 jaar, worden de volgende clausules opgenomen in de koopovereenkomst: - Asbestclausule; - Ouderdomsclausule. Koopt u de woning zonder voorbehoud van financiering? Dan zullen wij een termijn hanteren van 14 dagen na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de bankgarantie/waarborgsom. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Hipoteca berekenen

€ 309.000

Coste del comprador (estimado): € 8.030

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 6.180) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 317.030

2,78%

Anualmente

%

€ 15.450

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 309.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
appartement, galerijflat (appartement)

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
12 woonlagen
Ubicado en
4e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
99 m²
Contenido
311 m³
Espacio de almacenamiento externo
8 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1969
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Aislamiento
Dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie
Calefacción
Blokverwarming
Agua tibia
Elektrische boiler (huur)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
No
Reunión anual de VvE
No
Fondo de reserva de la VvE presente
No
Plan de mantenimiento VvE
No
VvE opstalverzekering
No

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In woonwijk en vrij uitzicht
Rescate
Inpandig
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
20-05-2025
Fecha de venta
16-06-2025

Características adicionales

  • Buitenzonwering
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3905

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.