Direkt zum Inhalt
Logo von Ditters - Veenendaal

Prins Willem-Alexanderpark 507

3905CR Veenendaal • Utrecht

Verkauft

€ 309.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.030

2 % Übertragungssteuer (€ 6.180) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 317.030

Kaufpreis /m²: € 3.121

Fotoalbum

Beschreibung

Ben jij die starter die op zoek is naar z’n eerste woning? Of wil je juist kleiner en/of gelijkvloers wonen? Staan 3 slaapkamers, een zonnig balkon en het centrum van Veenendaal op fietsafstand hoog op het wensenlijstje? Geen zin om eerst nog te moeten investeren in dure verbouwing zoals de keuken, badkamer en het toilet? Stop dan met zoeken, want dan is Prins Willem-Alexanderpark 507 wellicht jouw appartement! Prins Willem-Alexanderpark 507 is gelegen op de 4e woonlaag een in 1969 gebouwd appartementencomplex. Het betreft een 4-kamerappartement met eigen berging, fietsenstalling en ruim voldoende parkeergelegenheid. Het appartement is zeer goed afgewerkt en zeer populair door zijn formaat en centrale ligging. Zo ben je binnen enkele minuten fietsen in Veenendaal Centrum, bevindt zich om de hoek de Zandstraat met allemaal horeca, winkeltjes, sportvoorzieningen en plaatselijk ambacht en ben je via de Rondweg West binnen enkele minuten op de A12 richting Utrecht of Arnhem. Voor alle dagelijkse boodschappen bevindt zich op loopafstand een JUMBO supermarkt en zijn met Healthclub, La Vita en het Zwembad ook verschillende sportfaciliteiten in de buurt! Vooruitlopend op de bezichtiging geven we je hieronder vast een eerste indruk! Begane grond: Via de beveiligde hoofdentree, intercominstallatie, brievenbussen en 2 liftinstallaties kom je bij het appartement gelegen op de 4de woonlaag. 4e woonlaag: Een ruime entree met garderoberuimte en vernieuwde meterkast brengt je via een toegangsdeur naar de leefruimte. Wat gelijk opvalt is de speelse indeling van het appartement. Twee slaapkamers aan de achterzijde, een kleinere slaap-/werkkamer aan de voorkant (galerij), een ruime woon-/eetkamer als centraal punt (door de huidige eigenaren in gebruik als extra werkplek) en een open keuken aan de voorzijde. De badkamer ligt centraal tussen de drie slaapkamers. Eenmaal in de woon-/eetkamer vallen gelijk aan aantal dingen op: het is speels ingedeeld, grote raampartijen met veel daglichttoetreding (HR++), een breed en zonnig balkon, een ruime en verzorgde open keuken (2020) met witte fronten, betonlook aanrechtblad en het benodigde inbouwapparatuur en uiteraard het formaat van de woon-/eetkamer. De grootste slaapkamer is gelegen aan de achterzijde van het appartement en is ruim 12 m² groot. Daarnaast kun je via een toegangsdeur naar het balkon en beschik je over veel daglicht door de grote raampartijen. De tweede slaapkamer aan de achterzijde is ruim 6,5 m² groot en beschikt ook over veel daglicht door een groot raam. Deze kamer wordt op dit moment gebruikt als kledingkamer, maar kan ook worden gebruikt als baby-/kinderkamer. De kleinere slaapkamer, welke is gelegen aan de voorzijde, is circa 6,8 m² groot en wordt op dit moment gebruikt als logeerkamer. De 'eetkamer' wordt op dit moment gebruikt als kantoor/werkkamer. De badkamer (2020) is centraal gelegen tussen de drie slaapkamers, is voorzien van lichte vloer- en wandtegels en uitgevoerd met een wastafelmeubel met enkele wastafel en inloopdouche. Het toilet is separaat en qua uitstraling een match met de badkamer. De aansluitingen voor de wasmachine en droger bevinden zich in de wasruimte. Hier bevindt zich tevens de boiler. Balkon Het balkon is gelegen op het zuidwesten en biedt je fantastisch en vrij uitzicht over de gemeenschappelijk tuin en Veenendaal West met o.a. de sportvelden van voetbalverenigingen DOVO en GVVV. Door de (eind)middag- en avondzon is dit een heerlijk plek om na een drukke dag werken te genieten van een hapje en/of drankje! Berging / Parterre: In de onderbouw is een handige berging gelegen, maar ook de gemeenschappelijke fietsenstalling. Bijzonderheden: Verwarming: Blokverwarming Warmwater: Elektrische boiler (huur) Bouwjaar: 1969 Balkonligging: Zuidwest Aanvaarding: In overleg Extra’s: - Energielabel B; - Ruim en instapklaar appartement gelegen op de 4e woonlaag; - 3 slaapkamers; - Riante woon-/eetkamer; - Ruim en zonnig balkon op het zuidwesten; - Parkeren op de openbare parkeerplaatsen; - Woning beschikt over eigen inpandige bering; - Actieve Vereniging van Eigenaren; - Maandelijkse bijdrage V.v.E. bedraagt € 240,- exclusief voorschot stookkosten á € 75,- per maand. Koopovereenkomst: Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen welke ouder zijn dan 20 jaar, worden de volgende clausules opgenomen in de koopovereenkomst: - Asbestclausule; - Ouderdomsclausule. Koopt u de woning zonder voorbehoud van financiering? Dan zullen wij een termijn hanteren van 14 dagen na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de bankgarantie/waarborgsom. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Hypothek berekenen

€ 309.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.030

2 % Übertragungssteuer (€ 6.180) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 317.030

2,78%

Jährlich

%

€ 15.450

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 309.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, galerijflat (appartement)

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
12 woonlagen
Lage in
4e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
99 m²
Inhalt
311 m³
Externe Berghalle
8 m²

Bau und Energie

Baujahr
1969
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dubbel glas, HR-glas en vloerisolatie
Heizung
Blokverwarming
Warmes Wasser
Elektrische boiler (huur)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Nein
VwE jährliche Versammlung
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Nein
WEG Wartungsplano
Nein
VVE Aufstellerversicherung
Nein

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk en vrij uitzicht
Bergung
Inpandig
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
20-05-2025
Verkaufsdatum
16-06-2025

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3905

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.