Aller directement au contenu
Logo de Van Schuppen Makelaars

Schrijverspark 173 01

3901PK Veenendaal • Utrecht

Vendu

€ 285.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 7.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 292.550

Prix d'achat /m²: € 4.596

Galerie de photos

Description

Dit moderne en instapklare 4-kamerappartement is licht, ruim en stijlvol afgewerkt, met veel aandacht voor comfort en functionaliteit! Dankzij de vernieuwde keuken, badkamer, vloeren en indeling voelt het direct als een plek waar je je thuis kunt voelen. Met 3 slaapkamers waaronder een grote slaapkamer met balkon en airco, biedt het appartement voldoende ruimte voor een gezin, thuiswerkplek of hobby’s. Gelegen op de tweede woonlaag, met een groen uitzicht aan zowel de voor- als achterzijde, vind je deze woning. Dit instapklare appartement beschikt over een zeer ruime berging van ca. 20 m² in de onderbouw. Dankzij de vele verbeteringen en vernieuwingen in 2021 en 2023 verkeert de woning in uitstekende staat. De ligging is ideaal: je woont rustig maar toch dichtbij het bruisende centrum van Veenendaal. Alle voorzieningen, zoals winkels, restaurants, het Stadspark en scholen, bevinden zich op loop- of fietsafstand. Tegelijkertijd zijn de rondweg en diverse snelwegen snel bereikbaar, waardoor je gemakkelijk naar omliggende steden kunt reizen. Het balkon op het oosten biedt uitzicht over de omgeving en zorgt ervoor dat je ’s ochtends al van de zon kunt genieten. Indeling Begane grond: Bij binnenkomst in het complex valt meteen de verzorgde uitstraling op. De centrale entree met brievenbussen en intercominstallatie geeft toegang tot een lichte, nette hal, van waaruit de trap naar de verdiepingen leidt. Het geheel is netjes onderhouden, waardoor je direct een positieve eerste indruk krijgt van het gebouw. Tweede verdieping: Via een overdekte entree betreed je het appartement en stap je een lichte, sfeervolle hal binnen. Direct valt de moderne afwerking op die door het hele appartement zichtbaar is. Aan de rechterzijde bevindt zich de moderne keuken (2023), compleet met een koel- vriescombinatie, combi-oven, 5-pits gaskookplaat, afzuigkap en een AquaHot-kraan voor direct heet water. In de keuken is ook de cv-ketel gesitueerd. Vanuit de keuken loop je naar de badkamer, volledig vernieuwd in 2021, met een inloopdouche en wastafel in een frisse, lichte afwerking. De separate toiletruimte is eveneens in 2021 vernieuwd en sluit naadloos aan bij de moderne uitstraling van het appartement. De hal biedt daarnaast toegang tot de grote slaapkamer, een heerlijk lichte ruimte met directe toegang tot het balkon op het oosten en uitgerust met een airco voor optimaal comfort. Deze kamer beschikt over een vaste kast met daarin de wasmachine- en drogeraansluiting. Ook de sfeervolle woonkamer bereik je vanuit de hal. Deze is heerlijk licht en ruim van opzet, dankzij grote ramen die een prachtig uitzicht bieden over de omgeving. De stijlvolle visgraatvloer loopt hier door en geeft de ruimte een luxe en warme uitstraling. Vanuit de woonkamer loop je direct het balkon op het oosten op, waar je kunt genieten van de ochtend- en middagzon. Dankzij de aanwezige zonwering kun je eenvoudig de lichtinval en temperatuur regelen, zodat het altijd comfortabel vertoeven is. De indeling biedt bovendien genoeg ruimte voor een ruime zithoek en een eettafel, waardoor de woonkamer het perfecte hart van het appartement vormt. Aan de galerijzijde bevinden zich nog twee slaapkamers, die elk hun eigen functie en charme hebben. Een van de slaapkamers wordt momenteel gebruikt als inloopkast, maar biedt dankzij de praktische indeling voldoende ruimte om ook als echte slaapkamer of hobbyruimte te dienen. De andere slaapkamer is momenteel ingericht als ruime werkkamer, ideaal voor thuiswerken of studeren, ook deze kamer heeft veel lichtinval waardoor de ruimte prettig en inspirerend aanvoelt. Beide kamers zijn voorzien van een rolluik, waarmee je ze eenvoudig volledig kunt verduisteren en voor optimale privacy kunt zorgen. Dankzij de slimme indeling en de praktische maatvoering zijn deze kamers flexibel te gebruiken en vormen ze een waardevolle aanvulling op het appartement. Bijzonderheden: - Appartement met 3 slaapkamers; - Volledig voorzien van dubbele beglazing; - Badkamer en toilet vernieuwd in 2021; - Keuken, elektra, vloeren, muren en indeling vernieuwd in 2023; - Moderne keuken met koel- vriescombinatie, combi-oven, gaskookplaat, afzuigkap en AquaHot-kraan; - Stijlvolle visgraatvloer; - 2 airco's aanwezig in woon- en slaapkamer; - Grote berging ca. 20 m² voorzien van elektra; - Gezonde VvE, servicekosten ca. € 129,- per maand; - Parkeervergunning voor de eerste auto (€ 77,- per jaar). Interesse? Neem contact met ons op voor een bezichtiging. We laten je deze woning graag zien! Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens, tekeningen en schaal kunnen geen aanspraken worden ontleend. De vermelde informatie is van algemene aard en is niet meer dan een vrijblijvende uitnodiging om in onderhandeling te treden.

Prêt immobilier berekenen

€ 285.000

Coûts d'achat (estimés): € 7.550

2 % de taxe sur le transfert (€ 5.700) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 292.550

2,78%

Annuellement

%

€ 14.250

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 285.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
appartement, galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
4 chambres
Chambres de coucher
3 chambres de coucher
Salles de bain
1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
62 m²
Contenu
204 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
4 m²
Espace de stockage externe
18 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1963
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Dubbel glas
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Remeha avanta (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Label\u00e9nergie
C

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In woonwijk
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
08-10-2025
Date de vente
24-02-2026

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3901

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.