Direkt zum Inhalt
Logo von Van Schuppen Makelaars

Schrijverspark 173 01

3901PK Veenendaal • Utrecht

Verkauft

€ 285.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.550

2 % Übertragungssteuer (€ 5.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 292.550

Kaufpreis /m²: € 4.596

Fotoalbum

Beschreibung

Dit moderne en instapklare 4-kamerappartement is licht, ruim en stijlvol afgewerkt, met veel aandacht voor comfort en functionaliteit! Dankzij de vernieuwde keuken, badkamer, vloeren en indeling voelt het direct als een plek waar je je thuis kunt voelen. Met 3 slaapkamers waaronder een grote slaapkamer met balkon en airco, biedt het appartement voldoende ruimte voor een gezin, thuiswerkplek of hobby’s. Gelegen op de tweede woonlaag, met een groen uitzicht aan zowel de voor- als achterzijde, vind je deze woning. Dit instapklare appartement beschikt over een zeer ruime berging van ca. 20 m² in de onderbouw. Dankzij de vele verbeteringen en vernieuwingen in 2021 en 2023 verkeert de woning in uitstekende staat. De ligging is ideaal: je woont rustig maar toch dichtbij het bruisende centrum van Veenendaal. Alle voorzieningen, zoals winkels, restaurants, het Stadspark en scholen, bevinden zich op loop- of fietsafstand. Tegelijkertijd zijn de rondweg en diverse snelwegen snel bereikbaar, waardoor je gemakkelijk naar omliggende steden kunt reizen. Het balkon op het oosten biedt uitzicht over de omgeving en zorgt ervoor dat je ’s ochtends al van de zon kunt genieten. Indeling Begane grond: Bij binnenkomst in het complex valt meteen de verzorgde uitstraling op. De centrale entree met brievenbussen en intercominstallatie geeft toegang tot een lichte, nette hal, van waaruit de trap naar de verdiepingen leidt. Het geheel is netjes onderhouden, waardoor je direct een positieve eerste indruk krijgt van het gebouw. Tweede verdieping: Via een overdekte entree betreed je het appartement en stap je een lichte, sfeervolle hal binnen. Direct valt de moderne afwerking op die door het hele appartement zichtbaar is. Aan de rechterzijde bevindt zich de moderne keuken (2023), compleet met een koel- vriescombinatie, combi-oven, 5-pits gaskookplaat, afzuigkap en een AquaHot-kraan voor direct heet water. In de keuken is ook de cv-ketel gesitueerd. Vanuit de keuken loop je naar de badkamer, volledig vernieuwd in 2021, met een inloopdouche en wastafel in een frisse, lichte afwerking. De separate toiletruimte is eveneens in 2021 vernieuwd en sluit naadloos aan bij de moderne uitstraling van het appartement. De hal biedt daarnaast toegang tot de grote slaapkamer, een heerlijk lichte ruimte met directe toegang tot het balkon op het oosten en uitgerust met een airco voor optimaal comfort. Deze kamer beschikt over een vaste kast met daarin de wasmachine- en drogeraansluiting. Ook de sfeervolle woonkamer bereik je vanuit de hal. Deze is heerlijk licht en ruim van opzet, dankzij grote ramen die een prachtig uitzicht bieden over de omgeving. De stijlvolle visgraatvloer loopt hier door en geeft de ruimte een luxe en warme uitstraling. Vanuit de woonkamer loop je direct het balkon op het oosten op, waar je kunt genieten van de ochtend- en middagzon. Dankzij de aanwezige zonwering kun je eenvoudig de lichtinval en temperatuur regelen, zodat het altijd comfortabel vertoeven is. De indeling biedt bovendien genoeg ruimte voor een ruime zithoek en een eettafel, waardoor de woonkamer het perfecte hart van het appartement vormt. Aan de galerijzijde bevinden zich nog twee slaapkamers, die elk hun eigen functie en charme hebben. Een van de slaapkamers wordt momenteel gebruikt als inloopkast, maar biedt dankzij de praktische indeling voldoende ruimte om ook als echte slaapkamer of hobbyruimte te dienen. De andere slaapkamer is momenteel ingericht als ruime werkkamer, ideaal voor thuiswerken of studeren, ook deze kamer heeft veel lichtinval waardoor de ruimte prettig en inspirerend aanvoelt. Beide kamers zijn voorzien van een rolluik, waarmee je ze eenvoudig volledig kunt verduisteren en voor optimale privacy kunt zorgen. Dankzij de slimme indeling en de praktische maatvoering zijn deze kamers flexibel te gebruiken en vormen ze een waardevolle aanvulling op het appartement. Bijzonderheden: - Appartement met 3 slaapkamers; - Volledig voorzien van dubbele beglazing; - Badkamer en toilet vernieuwd in 2021; - Keuken, elektra, vloeren, muren en indeling vernieuwd in 2023; - Moderne keuken met koel- vriescombinatie, combi-oven, gaskookplaat, afzuigkap en AquaHot-kraan; - Stijlvolle visgraatvloer; - 2 airco's aanwezig in woon- en slaapkamer; - Grote berging ca. 20 m² voorzien van elektra; - Gezonde VvE, servicekosten ca. € 129,- per maand; - Parkeervergunning voor de eerste auto (€ 77,- per jaar). Interesse? Neem contact met ons op voor een bezichtiging. We laten je deze woning graag zien! Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens, tekeningen en schaal kunnen geen aanspraken worden ontleend. De vermelde informatie is van algemene aard en is niet meer dan een vrijblijvende uitnodiging om in onderhandeling te treden.

Hypothek berekenen

€ 285.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.550

2 % Übertragungssteuer (€ 5.700) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 292.550

2,78%

Jährlich

%

€ 14.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 285.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, galerijflat (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
2e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
62 m²
Inhalt
204 m³
Gebäude mit Außenbereich
4 m²
Externe Berghalle
18 m²

Bau und Energie

Baujahr
1963
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak
Isolierung
Dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha avanta (gas gestookt combiketel uit 2019, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In woonwijk
Bergung
Inpandig
Parken
Openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planung

Seit dem Angebot
08-10-2025
Verkaufsdatum
24-02-2026

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3901

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.