Marcel Kon Makelaardij
"Thuis in elk huis"
Marcel Kon Makelaardij is al 30 jaar actief op de Twentse vastgoedmarkt en heeft zich er een sterke reputatie opgebouwd door middel van ervaring, persoonlijke aandacht en integriteit. Het kantoor biedt een breed aanbod van diensten onder één dak, waaronder verkoop en aankoop van woningen en bedrijfsruimtes, verhuur, taxaties en waardebepalingen. Of u nu op zoek bent naar een woning, bedrijfsruimte of hulp bij de waarde van uw eigendom,...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Enk 73
7621EP Borne
€ 319.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 156 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Ververstraat 13
7621TT Borne
€ 425.000 k.k.
€ 3.219/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 260 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Clematishof 65
7621CT Borne
€ 420.000 k.k.
€ 3.360/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 220 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Castorweg 117
7557KH Hengelo
€ 285.000 k.k.
€ 1.993/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 175 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Verkocht
Oude Deldensestraat 11
7622LM Borne
€ 425.000 k.k.
€ 3.863/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 331 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Kalanderstraat 3
7621TB Borne
€ 499.000 k.k.
€ 4.264/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 117 m²
- Perceeloppervlakte
- 399 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (24)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
24 reviews totaal
Funda
2 reviews op Funda
22 reviews op Google
-
Tuma
2Huis gekocht. Huis blijkt direct na aankoop grote problemen te hebben. Marcel Kon verdwijnt vervolgens van de aarde. Nadat hij zijn provisie binnen heeft wilde hij niets met ons te maken hebben. Matige service, slechte nazorg, komt beloofde afspraken niet na.
-
Antwerpenstraat 42
9Marcel Kon is een goede makelaar, goed bereikbaar, houdt zich aan zijn afspraken, vriendelijk en oprecht. Ik heb graag met hem te doen en heb dan ook al vaker van zijn diensten gebruik gemaakt
-
Valeriusstraat 39
10Van begin tot eind geweldige begeleiding gehad van deze makelaar. Super blij met hoe het gegaan is. Supergoed bijgestaan door Marcel en Ricardo. Echt een dikke vette aanrader. Duidelijk en snel ik houd ervan.
-
Joost J
2Onbetrouwbaar. Komt afspraken niet na en levert verkeerde stukken.
-
Jan Bosch
10Fijne persoonlijke benadering. Denken goed mee!
-
Johan Van Doorn
10Prima service, laagdrempelig contact, werden prima op de hoogte gehouden over het verloop. Ricardo bedankt!
-
Rick Lucas
10Marcel-Kon Borne heeft mij zowel bij de aankoop van een woning als de verkoop er van 2 jaar later ontzettend goed geholpen. Vooral bij de verkoop alle dank naar Ricardo! Super vriendelijk en behulpzaam met alles, elke vraag word snel en duidelijk op gereageerd en helpen met alles waar nodig. Dikke aanrader!
-
Robin Kirk
10Goede uitleg en Prima service.