De Makelaar van Twente
Het makelaarskantoor van Twente is jong, actief en heeft alles in huis. Of u nu wilt verkopen, kopen of een taxatie wil laten uitvoeren, onze makelaars helpen u graag verder. Het team bestaat uit onafhankelijke hypotheekadviseurs, zodat u alle benodigde expertise onder één dak vindt. Wilt u uw woning verkopen of een nieuwe woning aankopen? Kom langs bij één van onze kantoren voor een vrijblijvend gesprek. Wij zijn flexibel en kunnen ook...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Primulastraat 14
7601AT Almelo
€ 289.000 k.k.
€ 2.806/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 310 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Geert van der Zwaagweg 17
8448RM Heerenveen
€ 550.000 k.k.
€ 4.297/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 299 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Steenbokstraat 40
7557LG Hengelo
€ 279.000 k.k.
€ 2.790/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- 131 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Deldensestraat 202
7601RL Almelo
€ 389.000 k.k.
€ 3.039/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 128 m²
- Perceeloppervlakte
- 382 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kapteynlaan 5
7603MH Almelo
€ 1.150.000 k.k.
€ 5.275/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 218 m²
- Perceeloppervlakte
- 792 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
B.W. ter Kuilestraat 216
7545LG Enschede
€ 375.000 k.k.
€ 3.178/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 118 m²
- Perceeloppervlakte
- 129 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (49)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
49 reviews totaal
Funda
20 reviews op Funda
29 reviews op Google
-
Peppellaan 19
9Het contact was en is perfect de makelaar heeft een goed inzicht betreft verkooptechnisch hoe de woning en de bij gebouwen voor een bezichtiging eruit horen te zien o.a. gemeubileerde woning, een verzorgde tuin, garage en terrassen!!
-
Wouter Waayer
2Komt afspraken niet na en ons taxatierapport liet erg lang op zich wachten.
-
Anna Brons
10Top samenwerking! Vanaf het eerste contact voelde het vertrouwd en professioneel. De combinatie van kennis, betrokkenheid en een persoonlijke aanpak maakt echt het verschil. Zeker een makelaar die we aanraden.
-
alexander Finkers
10 -
Anna Mikszo
10Wij hebben inmiddels voor de derde keer samengewerkt met Jeanette van De Makelaar van Twente - zowel voor de verkoop van onze vorige woningen als voor de aankoop van onze nieuwe woning - en opnieuw zijn we ontzettend tevreden. Jeanette is professioneel, betrokken en denkt écht met je mee. Ze begeleidt het hele proces zorgvuldig, houdt overzicht en communiceert helder en eerlijk. Dat geeft rust en vertrouwen, zeker bij zulke belangrijke beslissingen. Wat wij vooral waarderen, is haar persoonlijke aanpak gecombineerd met kennis van de markt. Dankzij haar inzet zijn zowel de verkopen als de aankoop soepel en succesvol verlopen. Een fijne samenwerking waar we met veel vertrouwen op terugkijken. Absoluut een aanrader.
-