Estagency Drechtsteden | Marbella
Estagency Drechtsteden | Marbella staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Dordrecht. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, helpen we u bij elke stap op de woningmarkt. Of u nu koopt, verkoopt of huurt, wij staan voor u klaar met professionele hulp en transparante communicatie. Wij bieden een breed aanbod diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en financieel advies. Onze werkwijze is doo...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Piramide 32
3328LW Dordrecht
€ 1.425.000 k.k.
€ 5.888/m²
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 242 m²
- Perceeloppervlakte
- 582 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Nijenstein 23
3328ZJ Dordrecht
€ 575.000 k.k.
€ 4.423/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 130 m²
- Perceeloppervlakte
- 197 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Wittenstein 3
3328MR Dordrecht
€ 585.000 k.k.
€ 3.702/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 227 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Aangekocht
Walenburg 125
3328EL Dordrecht
€ 319.500 k.k.
€ 3.944/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 147 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Van Bosseplantsoen 105
3317PM Dordrecht
€ 250.000 k.k.
€ 3.246/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Indus 41
3328NC Dordrecht
€ 495.000 k.k.
€ 3.639/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 136 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (61)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
61 reviews totaal
Funda
2 reviews op Funda
59 reviews op Google
-
Aschni Bakker
10Fijne en duidelijke communicatie met Estagency. De verkoop van de woning ging spoedig en zijn zeer tevredenen met hun diensten, zeker een aanrader!
-
Jayden Djoenta
10Super goeie ervaring gehad met estagency dordrecht, ook als ik vragen had werd ik direct geholpen door jay alles is soepel gegaan en de woning was binnen een week verkocht, ik raad iedereen aan om met deze makelaar samen te werken
-
Chico Mendesring 562
10Goeie samenwerking met de makelaar dacht mee en als ik vragen had stond hij direct klaar ik adviseer iedereen deze makelaar en het belangrijkste is dat deze makelaar zijn afspraken nakomt
-
Isah van Helten
10Bryan van Estagency heeft me geweldig geholpen bij het verkopen van mijn woning. Het persoonlijke en vlotte contact maakte het proces voor mij zo makkelijk mogelijk. Deze makelaardij is zeker aan te raden!!
-
nigel van Dams
10De mensen zijn heel vriendelijk en geduldig en hebben alles tot het eind netjes afgehandeld.
-
Abdel Bouassel
10We zijn ontzettend tevreden over de begeleiding van Bryan Prins bij de verkoop van ons huis. Vanaf het eerste gesprek straalde hij vertrouwen, deskundigheid en betrokkenheid uit. Hij nam de tijd om naar onze wensen te luisteren en dacht actief met ons mee in elke stap van het proces. Dankzij zijn scherpe marktinzicht en professionele aanpak was ons huis binnen korte tijd verkocht, en dat ook nog eens tegen een mooie prijs. De communicatie verliep vlot en transparant – we wisten steeds precies waar we aan toe waren. Wat voor ons het verschil maakte, was Bryans persoonlijke benadering. Hij is toegankelijk, eerlijk en altijd goed bereikbaar voor vragen of overleg. Dat gaf ons veel rust en vertrouwen. Kortom: we kunnen Bryan Prins van harte aanbevelen aan iedereen die op zoek is naar een betrouwbare en kundige makelaar! Bryan bedankt.