Vondel Makelaars is sinds 2021 actief in Groot Amsterdam en staat voor enthousiasme, professionaliteit en doelgericht werken. Met meer dan 25 jaar ervaring in de woningmakelaardij heeft het team zich gespecialiseerd in een breed scala aan transacties, van starterswoningen tot herenhuizen en van beleggingen tot gerenoveerde woningen. De nadruk ligt op persoonlijke begeleiding en gedetailleerd advies. Het kantoor biedt dienstverlening in...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Courbetstraat 48 2
1077ZW Amsterdam
€ 550.000 k.k.
€ 7.746/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Waalstraat 122
1079EC Amsterdam
€ 595.000 k.k.
€ 8.264/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 72 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
Bankrashof 90
1183NV Amstelveen
€ 545.000 k.k.
€ 5.000/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Bert Haanstrakade 256
1087EC Amsterdam
€ 1.100.000 k.k.
€ 5.914/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 186 m²
- Perceeloppervlakte
- 118 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Lomanstraat 68 2
1075RE Amsterdam
€ 1.275.000 k.k.
€ 10.282/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Lomanstraat 68 2
1075RE Amsterdam
€ 695.000 k.k.
€ 10.530/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (24)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
24 reviews totaal
Funda
15 reviews op Funda
9 reviews op Google
-
M.J. Granpré Molièreplein 5
10Christoph was geduldig, pro actief en kundig in het proces waarbij we ons huis goed hebben verkocht en aankoopmakelaar een fijne partij om naast de emotie ook zakelijk te kunnen zijn.
-
Blancefloorstraat 5 1
8Hij is lief, vriendelijk, veel kennis. Hij is een plezier om mee te werken. Alleen een beetje duurder dan anderen.
-
Merel Huisman
10Christoph Schram is een zeer deskundige makelaar. Hij biedt een persoonlijke service en geeft goed onderbouwd, betrouwbaar advies. Ik kan hem iedereen aanbevelen!
-
O Whitcombe
10 -
Marnixkade 36 3
9Zeer deskundig, bewaakt de rust en neemt alle stukken tijdig door zodat altijd duidelijk is waarvoor je tekent.
-
Salomé CHARAMELET
10Jasper van Vondel Makelaars heeft ons fantastisch geholpen bij het vinden van ons huis. Hij was professioneel, deskundig en echt toegewijd aan onze behoeften. Zijn expertise zorgde ervoor dat het proces soepel en stressvrij verliep. Hij was altijd bereikbaar om vragen te beantwoorden. Kortom, we bevelen Jasper van harte aan vanwege zijn uitstekende service!
-
I Welska
10 -
Thomas Boere
10Jasper van Vondel Makelaars heeft ons ontzettend goed begeleid bij de aankoop van ons eerste koophuis in de roerige huizenmarkt van Amsterdam. Hij is erg benaderbaar, punctueel, betrouwbaar en kritisch (op een goede manier). Ten zeerste aan te bevelen als aankoopmakelaar!