In het hart van Amsterdam staat Eveline Deken Makelaar O.G. voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienstverlening. Met een sterke focus op klantgerichtheid en kennis van de regio, zorgen wij ervoor dat uw woonwens tot stand komt. Of u nu op zoek bent naar een nieuw thuis of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar met passende oplossingen. Wij bieden dienstverlening in verkoop en aankoop, met als specialisatie wonings...
Actueel woningaanbod
-
- Verkocht
Borssenburg 54
1181NV Amstelveen
€ 1.050.000 k.k.
€ 7.000/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 237 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Meerhuysen 6
1181PC Amstelveen
€ 950.000 k.k.
€ 7.917/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 167 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Leiduinstraat 4 3
1058SJ Amsterdam
€ 450.000 k.k.
€ 7.500/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Kamerlingh Onnesstraat 57
1181WB Amstelveen
€ 590.000 k.k.
€ 6.556/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Rijnstraat 217 2
1079HG Amsterdam
€ 698.000 k.k.
€ 8.212/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Overtoom 509 H
1054LH Amsterdam
€ 650.000 k.k.
€ 8.125/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (19)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
19 reviews totaal
Funda
17 reviews op Funda
2 reviews op Google
-
Borssenburg 54
10We hebben fantastisch samengewerkt met Eveline en we konden echt tegen haar aanleunen in het proces. Daarnaast was ons huis ook nog razendsnel verkocht. Gewoon erg goed.
-
Oostzaanstraat 62
10Eveline heeft mij onwijs goed begeleid bij het aankopen van mijn woning. Ze is deskundig, luistert goed naar wat je zoekt en heeft oog voor jou wensen.
-
Legmeerdijk 45
10Eveline is een deskundige, positieve en georganiseerde makelaar die slim en fijn onderhandelde. Tijdens het gehele proces zorgt zij voor rust en duidelijkheid en dat is fijn in een spannend aankoopproces.
-
Da Costastraat 135 2L
10Eveline heeft ons van begin tot eind fantastisch geholpen. Met haar jarenlange ervaring, up-to-date kennis van de markt, oog voor detail en creatieve ideeën wist ze ons huis echt in het zonnetje te zetten en succesvol te verkopen. Ze was altijd bereikbaar, dacht mee en zorgde ervoor dat wij ons volledig ontzorgd voelden. Eveline is absoluut een aanrader!
-
Buiten Brouwersstraat 4
9Eveline heeft ons vanaf dag 1 ontzorgd en ons van heel veel tips voorzien waardoor ons huis al direct veel interesse kreeg dat leidde tot veel bezichtigingen en uiteindelijk een koper. Ook het feit dat ze blij was dat ook de koper zo enthousiast is, geeft aan hoe zij er in zit. Top!
-
Beethovenstraat 223
9Uiterst professioneel en vriendelijke Makelaar. Wij bevelen haar zeker aan. Zeer bekwaam met gedegen kennis van de markt.