Sikkes Makelaardij o.g. is sinds 1977 actief in de Watergraafsmeer en kent de regio en Groot Amsterdam als geen ander. Het kantoor is gevestigd in het hart van de Watergraafsmeer aan de Middenweg, waar een verzorgde etalage zorgt voor visuele aandacht voor buurtbewoners en passanten. De kleinschalige samenstelling van het team zorgt voor persoonlijke en professionele dienstverlening. De makelaar is aangesloten bij de Nederlandse Verenig...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Waalstraat 97 2
1079DS Amsterdam
€ 525.000 k.k.
€ 7.955/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Radioweg 15 H
1098NE Amsterdam
€ 798.000 k.k.
€ 9.279/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Tugelaweg 74 2
1091VM Amsterdam
€ 415.000 k.k.
€ 8.830/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 47 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Visseringstraat 1 H
1051KG Amsterdam
€ 598.000 k.k.
€ 9.344/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 64 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Lijsterbesoord 25
1112EG Diemen
€ 629.000 k.k.
€ 5.469/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 98 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Ohmstraat 1 H
1098SR Amsterdam
€ 525.000 k.k.
€ 7.000/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (19)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
19 reviews totaal
Funda
12 reviews op Funda
7 reviews op Google
-
Tugelaweg 74 1
10Jeroen Sikkes was in het oriënterende gesprek heel duidelijk, ook over vragen van mij. Zo heeft hij zijn werk ook gedaan; duidelijk en op ieder moment informerend.
-
Lijsterbesoord 25
10Top makelaar! Professioneel, betrouwbaar en denkt mee. Het hele proces van ons huis verkopen verliep zorgeloos. De makelaar was betrokken, duidelijk en altijd snel antwoord. Zeker aan te raden, voor de koop en verkoop van je woning.
-
Ohmstraat 1 2
10Het contact verliep soepel en snel. Duidelijke uitleg over het proces. Het was een zeer snelle verkoop en ook de afspraken zijn snel gepland en gedaan.
-
Marten Huizing
10Jeroen was onze verkopend makelaar en heeft ons uitstekend begeleid. Hij is professioneel, communiceert duidelijk en nam ruim de tijd voor contact met geïnteresseerde kopers en bezichtigingen. Zijn inschatting van de woningwaarde zat veruit het dichtst bij de uiteindelijke verkoopprijs (we hadden drie makelaars laten peilen). We raden Jeroen van harte aan aan iedereen die zijn huis wil verkopen!
-
Stefan Hall
10Ik ben erg blij met de hulp van Jeroen bij de verkoop van mijn appartement. Ik heb hem ervaren als een heel authentieke man die er alles aan deed om de belangen van zijn klant te behartigen. Hij heeft veel kennis van de lokale huizenmarkt in Watergraafsmeer en was tijdens het hele proces zeer gemotiveerd. Bedankt, Jeroen!