Als je huidige woning wil verkopen of een nieuw huis zoekt, dan is Dé Makelaars van Altena de juiste partner. Onze ervaring in de regio loopt al meer dan 25 jaar, en dat ziet men aan onze breed opgezette dienstverlening. Of het nu gaat om woningen, bedrijfsmatig onroerend goed of agrarisch land, wij staan voor je klaar. Onze drie locaties in Woudrichem, Sprang-Cappele en Wijk en Aalburg zorgen voor duidelijke toegankelijkheid. We leggen...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Kammetweg 13
4281KJ Andel
€ 595.000 k.k.
€ 5.561/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 685 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
van der Loostraat 29
4264RP Veen
€ 595.000 k.k.
€ 3.967/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Buitendijk 81 a
4273GE Hank
€ 689.000 k.k.
€ 6.321/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 852 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Wethouder Kentiestraat 1 a
4285CK Woudrichem
€ 550.000 k.k.
€ 4.583/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 523 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Zaaiwaard 3 a 129
5308JK Aalst
€ 139.500 k.k.
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 42 m²
- Perceeloppervlakte
- 352 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Zaaiwaard 3 a 129
5308JK Aalst
€ 117.500 k.k.
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 42 m²
- Perceeloppervlakte
- 208 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (61)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
61 reviews totaal
61 reviews op Google
-
Jacqueline Muilwijk
2Heel slecht dat je je inschrijft voor een nieuwbouwproject waarbij een datum word vermeld waarbij je uiterlijk hoort of je erbij zit. En dan gewoon helemaal niks hoort. Uiteindelijk zelf gebeld ,dan nog zeggen ze je krijgt vandaag een mail en dan vervolgens nog niks gehad. Heel jammer dat je zo met mensen omgaat. Mensen die er wel bijzaken door loting wisten het een aantal dagen eerder al.
-
Pieter Verhagen
10Ik raad iedereen aan die hun huis willen verkopen dit samen met De Makelaars van Altena te doen. Dit is ons heel goed bevallen, goede begeleiding, denken mee, zijn correct. Een heel professioneel team.
-
Janny Broeken
10Bedankt voor de verkoop van het appartement en de fijne samenwerking.
-
ray
10Vrijblijvende waarde bepaling gehad van Niek Leijendekker. Aardige professionele man,als ik over ga tot verkoop hou ik Niek in mijn achter hoofd!
-
Ewout van Bronswijk
10Wij zijn zeer tevreden over het gehele verkooptraject met De Makelaars van Altena. De intake en kennismaking met Geert verliep soepel. Daarna werden de werkzaamheden snel en voortvarend opgepakt door het verdere team. De verkoop werd op korte termijn gerealiseerd. ook de verwachting over o.a. de opbrengst werd waar gemaakt. De afhandeling verliep soepel. Contacten lekker direct via Whatsapp groep. Al met al zou ik deze makelaar iedereen in Werkendam kunnen aanbevelen.