Schotsman Makelaardij
"Persoonlijk advies bij de aan/verkoop van uw huis!"
Wij zijn een actief vrouwenkantoor in Hilversum dat zich richt op service, betrouwbaarheid en professionele begeleiding. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat u zich ontzorgd voelt tijdens het hele proces van kopen, verkopen of taxeren. Wij bieden vrijblijvend advies en een gratis waardebepaling van uw woning aan, zodat u goed ingevoerd wordt in de huidige marktsituatie. Bij ons kunt u terecht voor ondersteuning bij de zoektocht na...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Karel Doormanlaan 114
1215NR Hilversum
€ 369.000 k.k.
€ 4.731/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 78 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Larenseweg 133
1221CL Hilversum
€ 898.000 k.k.
€ 5.161/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 174 m²
- Perceeloppervlakte
- 212 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Lorentzweg 117
1223HN Hilversum
€ 475.000 k.k.
€ 5.793/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Irisstraat 62
1214EV Hilversum
€ 400.000 k.k.
€ 5.063/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Van Linschotenlaan 77
1212DR Hilversum
€ 375.000 k.k.
€ 4.934/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
's-Gravelandseweg 82 B
1217EW Hilversum
€ 1.925.000 k.k.
€ 6.417/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 300 m²
- Perceeloppervlakte
- 761 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (47)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
47 reviews totaal
Funda
26 reviews op Funda
21 reviews op Google
-
Groest 73 22
9Een fijne, familiare communicatie en vriendelijk gevoel, maar ook kritisch en open. Duidelijk over zaken en behulpzaam, en ook erg berijkbaar. Snel in actie en goede verbindingen in de makelaarswereld
-
Lars Franken
10Rani is een absolute top makelaar. Zeer veel kennis en ervaring in haar vak. Kent de regio als de beste. Heeft altijd goed mee gedacht en was altijd goed bereikbaar met haar team. In de toekomst zullen we zeker weer samenwerken.
-
Eikbosserweg 183 L
10Het gehele verkooptraject is uitstekend en snel verlopen. Goede communicatie, snelle respons en prima ondersteuning.
-
Zehra Kaya
10Rani en haar team hebben mij uitstekend geholpen bij de verkoop van mijn woning. Ze zijn gemoedelijk, toegankelijk en net zo enthousiast over mijn huis als ikzelf. Je merkt dat ze met echte toewijding werken en precies weten wat de woningwaarde in Hilversum is. Ze dachten steeds met me mee, waren altijd vriendelijk en namen veel zorgen bij me weg. Ik ben zeer tevreden en kan Rani en haar team van harte aanbevelen aan iedereen die zijn woning wil verkopen.
-
Diependaalselaan 192