Woonexcellent Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Vinkenbuurt. Wij zijn uw betrouwbare partner bij het kopen of verkopen van woningen, met een sterke focus op klantgerichtheid en kwaliteit. Onze ervaring zorgt voor een rustige, doortastende aanpak die u vanaf het eerste moment geruststelt. Wij bieden diensten in verkoop en aankoop, met een duidelijke werkwijze die gericht is op uw belangen. Onz...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Meeleweg 23
7711EH Nieuwleusen
€ 845.000 k.k.
€ 4.024/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 210 m²
- Perceeloppervlakte
- 2598 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Brederostraat 25
8023AN Zwolle
€ 619.000 k.k.
€ 4.874/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 204 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Havezathenallee 144
8043RA Zwolle
€ 479.500 k.k.
€ 3.776/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Eendrachtstraat 76
8012VZ Zwolle
€ 395.000 k.k.
€ 5.000/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 73 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Rolderdiep 21
8032TL Zwolle
€ 437.500 k.k.
€ 4.605/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 157 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Dr HAW van der Vechtlaan 22
8061HK Hasselt
€ 365.000 k.k.
€ 3.042/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 187 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (8)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
8 reviews totaal
8 reviews op Google
-
Jan-Thijs Koster
10 -
Maarten Trooster
2Deze makelaar heeft ofwel ons belazerd ofwel hij is niet competent. Waar volgens experts iedereen kon zien dat er asbest in de woning zat heeft hij dit niet gemeld. De soort asbest was een van de meest dodelijke en gelukkig kwam ik erachter en heb het laten verwijderen zodat mijn dochter niet ziek hiervan kon worden. Daarom dus een slechte beoordeling. Vertrouw deze man niet op zijn woord!!
-
U Olsman
10 -
Nora Weggemans-Neuteboom
10 -
Yvonne Rakhorst
10Wij hebben onlangs ons huis verkocht dankzij Marcel. Echt een topper. Wij zitten in een lastige situatie en Marcel heeft ons heel goed geholpen! Hij voelt de situatie goed aan en speelt daar goed op in. Hij heeft kennis van zaken en je weet bij hem waar je aan toe bent. Zeker een aanrader!
-
Ellis Aardenburg
10Marcel was onze aankoop- en verkoopmakelaar. Een fijne makelaar die duidelijk en eerlijk advies geeft. Als aankoopmakelaar kijkt hij ook naar de kleine gebreken welke op het eerste gezicht niet zichtbaar zijn. Heel fijn om Marcel erbij te hebben! Aanrader...
-
Jasmijn Hofman
10Marcel zagen we aan het werk toen wij één van zijn verkoopwoningen kwamen bezichtigen. Hij is helder, duidelijk, sociaal en zeer ervaren. Dus in de arm genomen om onze woning te verkopen. Ook in dit traject merkten we zijn professionele houding op; hij reageert snel op vragen en je kan het traject gerust aan hem overlaten met een topresultaat als gevolg. Daarnaast werkt Marcel samen met een goede fotograaf; erg mooie foto's en precies zoals het huis ook werkelijk is. Dank voor alles!