bijBart Makelaars
"bijBart Makelaars staat uw woonwens voorop!"
bijBart Makelaars staat uw woonwens voorop. Vanuit Vriezenveen bied ik persoonlijke begeleiding bij de aankoop of verkoop van uw woning. Of u nu op zoek bent naar een droomhuis of uw huidige woonruimte wilt verkopen, ik zorg voor een frisse en transparante aanpak. Met expertise in nieuw- en bestaande woningen, ondersteun ik u bij elke stap van het proces. Mijn dienstverlening omvat onder andere verkoop, aankoop, taxaties en verhuur. Met...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Linthorstlaan 28
7671GZ Vriezenveen
€ 495.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 155 m²
- Perceeloppervlakte
- 470 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Koningsweg 5
7671CC Vriezenveen
€ 495.000 k.k.
€ 4.342/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 114 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Beschikbaar
De Taling 13
7671TZ Vriezenveen
€ 390.000 k.k.
€ 3.223/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 121 m²
- Perceeloppervlakte
- 303 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Kerkstraat 13
7671HE Vriezenveen
€ 585.000 k.k.
€ 2.340/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 250 m²
- Perceeloppervlakte
- 590 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Ploeg 42
7671NE Vriezenveen
€ 539.000 k.k.
€ 3.796/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 142 m²
- Perceeloppervlakte
- 476 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hexelseweg 80 Z329
7645AM Hoge Hexel
€ 197.000 k.k.
€ 3.177/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 62 m²
- Perceeloppervlakte
- 512 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (45)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
45 reviews totaal
Funda
26 reviews op Funda
19 reviews op Google
-
Kerkstraat 4 a
10Als erfgenamen van het huis van onze ouders zijn wij tijdens het hele verkoopproces ontzorgd door Bart van BijBart makelaars. Zijn deskundigheid en lokale marktkennis gaven ons veel vertrouwen. De begeleiding was persoonlijk, met een uitstekende prijs/kwaliteit verhouding. We zijn zeer tevreden over het verkoopresultaat en kijken terug op een prettig en transparant traject. Absoluut een aanrader!
-
Garvesingel 68
9Topbegeleiding! Open houding, eerlijke, rustige benadering en veel ruimte voor eigen inbreng (zoals zelf de bezichtigingen doen). Goed overleg en prettige communicatie gaf vertrouwen in elkaar tijdens het hele proces. Goede backoffice. Een vernieuwende makelaar die we iedereen aanraden.
-
Westeinde 17 m
9BijBart Makelaars leverde een heel prima dienstverlening bij de verkoop van het appartement Westeinde 17M Vriezenveen. Warm aanbevolen.
-
Gozem Gritterstraat 45
9Het contact met de makelaar was erg goed, bijBart makelaars regelt alles zeer goed en zorgvuldig van A tot Z. Wij zijn erg blij met Bart en met het geleverde resultaat.
-
Molenstraat 26
10Prettig contact, houdt je goed op de hoogte gedurende het verkoopproces. Zelfs na kantooruren reageert hij op berichten. Deskundig advies, betrouwbare fijne makelaar, goede en duidelijke communicatie! Aanrader!
-
Beekdal 11
8Fijne begeleiding, nu nog de overdracht .Fijn dat ik met vragen zo even kantoor kon binnenlopen.Tot nu toe netjes begeleid.