Hopmans Makelaardij
"Slim verkopen met Hopmans Makelaardij"
Hopmans Makelaardij staat voor een professionele en persoonlijke aanpak bij het kopen of verkopen van onroerend goed. Wij zorgen ervoor dat u gedurende het hele proces volledig ondersteund wordt, van oriëntatie tot de uiteindelijke transactie. Met jaren ervaring in verkoop, aankoop en taxaties bieden wij begeleiding op maat en staan we altijd voor u klaar met antwoorden en advies. Onze kernwaarden zijn kwaliteit en service, waar we ons...
Actueel woningaanbod
-
- Verkocht
Coehoornstraat 16
4611KR Bergen op Zoom
€ 315.000 k.k.
€ 3.620/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- 82 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Benedenbaantje 72
4615HL Bergen op Zoom
€ 209.000 k.k.
€ 4.644/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 45 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Omloop 1
4614EM Bergen op Zoom
€ 379.000 k.k.
€ 3.267/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 116 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Steenvlietstraat 21
4411BG Rilland
€ 235.000 k.k.
€ 3.051/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- 148 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
IJsvogel 19
4617JM Bergen op Zoom
€ 349.000 k.k.
€ 3.635/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 96 m²
- Perceeloppervlakte
- 134 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Vijverstraat 4
4661JX Halsteren
€ 269.000 k.k.
€ 3.788/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (20)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
20 reviews totaal
Funda
20 reviews op Funda
-
IJsvogel 19
10Ik ben ontzettend tevreden over Hopmans Makelaardij, en in het bijzonder over Dennis. Vanaf het eerste contactmoment voelde ik me gehoord en serieus genomen. Dennis is niet alleen professioneel en deskundig, maar ook oprecht betrokken. Hij neemt de tijd om alles duidelijk uit te leggen, denkt actief mee en communiceert altijd snel en duidelijk. Wat ik vooral waardeer, is zijn eerlijkheid en transparante manier van werken. Je weet precies waar je aan toe bent, en dat geeft enorm…
-
Hooghuisstraat 56
10Dennis Dorr van Hopmans Makelaardij is een geweldige makelaar: laagdrempelig, professioneel en met fijne, korte lijntjes. Ik raad hem iedereen aan!
-
Colognekaai 52
10Dennis van Hopmans Makelaardij brengt een berg ervaring en kennis van de lokale markt. In het voortraject hebben wij meerdere makelaars gesproken, maar Dennis sprong er vanaf het begin met kop en schouders bovenuit. Hij is deskundig en dacht helder en realistisch mee over onze situatie en de lokale markt. Dennis is een fijne gesprekspartner. Alles wordt duidelijk en kort uitgelegd, hij houdt je van alles op de hoogte en is altijd bereikbaar voor vragen (zelfs tijdens zijn vakan…
-
Kapitein Wielmanlaan 15
9Dennis van Hopmans Makelaardij is een kundig en fijne makelaar om mee samen te werken. Hij is duidelijk, doortastend en denkt mee. De goede en heldere communicatie en persoonlijke aanpak is wat wij zeer prettig vonden.