Braas & Partners B.V.
"Uw huis, onze missie!"
Bij Braas & Partners in De Goorn is het doel om uw woning zichtbaar te maken voor de juiste kopers of huurders. Met een persoonlijke aanpak en transparante communicatie zorgen wij ervoor dat u elke stap van het proces goed begrijpt. Of u nu koopt, verkoopt of huurt, wij staan voor u klaar met expertise en toewijding. Onze dienstverlening omvat niet alleen de makelaardij, maar ook verzekeringen en hypotheekadvies. Wij adviseren u op alle...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Dokter Bloemstraat 83
1641LN Spierdijk
€ 499.000 k.k.
€ 3.261/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 232 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dwingel 78
1648JL De Goorn
€ 375.000 k.k.
€ 3.125/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 135 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Kanteel 8
1648JH De Goorn
€ 349.000 k.k.
€ 3.525/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 136 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Het Schild 19
1704EK Heerhugowaard
€ 485.000 k.k.
€ 4.533/m²
A++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 164 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Grosthuizen 83 A
1633EP Avenhorn
€ 625.000 k.k.
€ 4.195/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- 1045 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Schakelstraat 57
1617VD Westwoud
€ 365.000 k.k.
€ 3.380/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 156 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (24)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
24 reviews totaal
Funda
9 reviews op Funda
15 reviews op Google
-
Oosteinde 25
10Perfecte klantgerichtheid! Altijd bereikbaar, geduldig, had niet beter gekund. Een 10 met een griffel! Dat ik niet voor het hoogste bod gekozen heb, lag aan de motivatiebrief van de kopers en zij maken dit tot op de dag van vandaag helemaal waar. Ik kan nog in en uitlopen wanneer ik wil! Super! Na 47 jaar is het afscheid nemen een feestje!
-
Fonteinkruid 57
10Johan van Braas en Partners is een fijne en betrouwbare verkoopmakelaar. Hij weet waar hij het over heeft en legt alles duidelijk uit. Tijdens het hele proces denkt hij goed mee en helpt hij overal bij. Dat geeft veel rust en vertrouwen. Dankzij zijn inzet en duidelijke communicatie voelt de verkoop soepel en overzichtelijk. Echt een topper om mee samen te werken!
-
Zandsteen 7
10Ik ben echt heel erg tevreden!! Ik ben goed geholpen en ik heb verder geen opmerkingen of aanmerkingen. Geen vraag was te gek.
-
Elisabethstraat 6
9Wij hebben makelaar Braas en Partners als zeer open en vriendelijk in de communicatie. Eenprima service voor een goede prijs.
-
Balkweiterhoek 26
8Het contact met de makelaar verliep goed en vlot. Vragen werden altijd snel en goed beantwoord. We zijn zeer tevreden!
-
Florijn 157
9Het contact met Johan was fijn en duidelijk. Ongedwongen kan hij zijn deskundige adviezen overbrengen.
-
A ‘Millie’ M
2Ik wilde mijn verzekeringen (deels) opzeggen. Moest ik eerst aanhoren dat dat zwaar ongebruikelijk is. Volgens mij is er gewoon keuze vrijheid in Nederland. Zeer onvriendelijk behandeld door Pim.