B&S Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Sliedrecht. Wij helpen u met plezier en professionaliteit bij de aankoop, verkoop of huur van uw woning. Onze klantgerichte aanpak zorgt ervoor dat u zich op de juiste plek voelt tijdens deze belangrijke stappen. Wij nemen de zware taken op ons en zorgen dat u zich kunt richten op wat er echt toe doet. Onze ervaring en toewijding zorgen voor een soepele en stressv...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Da Costastraat 72
2951XB Alblasserdam
€ 435.000 k.k.
€ 3.246/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 129 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kreeftwater 6
2993DZ Barendrecht
€ 750.000 k.k.
€ 4.261/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 176 m²
- Perceeloppervlakte
- 262 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Zwaluw 92
2986BJ Ridderkerk
€ 450.000 k.k.
€ 3.333/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 170 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Verkocht
Erasmuslaan 66
2984XH Ridderkerk
€ 595.000 k.k.
€ 4.541/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 148 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Oostmaaslaan 129 A 01
3063AR Rotterdam
€ 342.500 k.k.
€ 6.462/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 53 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht
Ruwaardlaan 100
2983CM Ridderkerk
€ 330.000 k.k.
€ 3.666/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (30)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
30 reviews totaal
Funda
5 reviews op Funda
25 reviews op Google
-
Bas Struijk
10Fijn samengewerkt met de makelaar. Prachtige brochure en alles vlot afgehandeld.
-
Leon Blom
2Tijdens onze zoektocht naar een woning zijn wij ook met deze makelaar in contact gekomen bij de bezichtiging van de woning aan de Buitendams 154a in Hardinxveld-Giessendam. De rol van een makelaar is wat ons betreft belangrijk in het verkoopproces. Helaas hebben wij het contact als onvriendelijk en nors ervaren. Er leek weinig plezier te zitten in de verkoop of het contact met potentiële kopers. Van alle makelaars die wij hebben gesproken, kwam deze voor ons het minst vriendelijk over.
-
Lohmanpark 20
10Superfijn geholpen. Heel rustig, voelt goed. Erg duidelijk en nam overal ruim de tijd voor. Ook nog een extra bezichtigingsronde toen we nog veel reacties kregen. Dank voor de hele fijne verkoop, met een prachtig resultaat!
-
Degerfors 77
10Contact met Jan-Maarten verliep erg goed. Wist veel van de omgeving, hoe we het beste het konden aanpakken en nam veel uit handen. Bereikbaarheid was ook top! Ik raad hem iedereen aan
-
Chris Stuij
10Meerdere ervaringen mogen hebben, en altijd positief. Denken mee, zijn kundig en rechtdoorzee. Kan Alblasserwaard dan ook van harte aanbevelen!
-
Rob S.
2Verdrietig: duidelijk tegen de makelaar gezegd dat het dak lek is. Maar nu beweren dat dit gesprek nooit plaatsgevonden heeft. Firma leugen en bedrog.