Van der Schalie Makelaars
Van der Schalie Makelaars in Groningen staat voor persoonlijke en gedegen dienstverlening op de woningmarkt. Wij adviseren u vanaf het begin en helpen u bij het bepalen van de beste verkoopprijs. Onze ervaring en kennis zorgen ervoor dat uw woning goed zichtbaar is voor de juiste kopers. Wij organiseren open dagen, zorgen voor duidelijke advertenties en onderhandelen krachtig op uw namens. Onze doelstelling is om de hoogste prijs te rea...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Pioenstraat 194
9713XX Groningen
€ 645.000 k.k.
€ 3.957/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Perceeloppervlakte
- 94 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
Gedempte Vaart 26
9231AV Surhuisterveen
€ 295.000 k.k.
€ 3.010/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 110 m²
- Slaapkamers
- 1
-
- Onder bod
Baanstraat 18
9717GV Groningen
€ 375.000 k.k.
€ 5.682/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 66 m²
- Perceeloppervlakte
- 94 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Aangekocht
Klokhuislaan 21
9201JB Drachten
€ 179.000 k.k.
€ 2.209/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 231 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Boschweg 14 A
9956PT Den Andel
€ 299.000 k.k.
€ 2.265/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 132 m²
- Perceeloppervlakte
- 433 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Aangekocht
Eertouw 21
9751WL Haren Gn
€ 825.000 k.k.
€ 5.092/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 162 m²
- Perceeloppervlakte
- 275 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (16)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
16 reviews totaal
Funda
11 reviews op Funda
5 reviews op Google
-
Gomarusstraat 5
10Zeer professionele en tijdige hulp tijdens het onderhandeling- en aankoopproces. Heel bereikbaar en vriendelijk.
-
Ame 3
10Wij hebben het als zeer prettig ervaren om met Marco samen te werken. Hij heeft ons uitstekend geadviseerd over de hypotheek en heeft ons gedurende het gehele proces, van het kennismakingsgesprek tot de aankoop van de woning, begeleid. Bovendien gaf hij ons de ruimte om zelf afspraken met de verkoopmakelaars in te plannen, wat vanwege onze drukke agenda’s een groot voordeel was.
-
G.W. Navislaan 17
10Al enkele jaren fijn contact met Van der Schalie Makelaars. Denken mee, leggen alles helder uit en regelen alles goed!
-
Merelstraat 89
9Contact veelal via de app. Reageert snel en adequaat. Nu moet ik nog 46 karakters van Funda invullen. Dus zo.
-
Helper Westsingel 6
10Marco en zijn compagnon Martijn hebben mij fantastisch begeleid bij de verkoop van mijn woning in Groningen. Hun ervaring en vakkennis spraken direct uit alles: van hun scherpe inzicht in de markt tot het opstellen van het koopcontract en het soepel afhandelen van alle zaken tot aan de overdracht. Wat mij vooral opviel, was hun heldere en zorgvuldige communicatie. Na elke bezichtiging hield Marco mij volledig op de hoogte en deelde hij zijn indrukken van potentiële kopers. Mart…
-
Oude Riet 22
10Marco van der Wal is een vriendelijke, nuchtere, eerlijke en professionele makelaar die ik iedereen kan aanbevelen in het aan-/ of verkopen van een woning. Hij heeft hij ons geholpen om een droomwoning te vinden in de stad Groningen en daarnaast geadviseerd over het doen van een bod dat zowel realistisch als verstandig is. Dit bod is ook geaccepteerd, en dat in een stad waar de markt oververhit is. We kunnen Van der Schalie Makelaars een ieder aanraden.