Makelaardij Schokker
"Samen Staan We Sterk"
Makelaardij Schokker is sinds 20 jaar een betrouwbare naam in Groningen. John en Annette, de gezichtslijn van het kantoor, blijven zich met 100 procent inzetten voor klanten. De laatste jaren is het kantoor uitgegroeid tot meer dan alleen een makelaarsdienst. Binnen Makelaardij Schokker worden traditionele diensten zoals verkoop, aankoop en taxaties aangeboden, maar ook specifieke expertise op het gebied van WOZ en waarderegelingen. De...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hoendiep 304
9744TB Groningen
€ 465.000 k.k.
€ 4.346/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 107 m²
- Perceeloppervlakte
- 420 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Jan Bulthuisstraat 28
9744HJ Groningen
€ 619.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 232 m²
- Perceeloppervlakte
- 850 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Beschikbaar
S.O.J. Palmelaan 203
9728VJ Groningen
€ 335.000 k.k.
€ 3.350/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 100 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Jakob Israël de Haanstraat 46
9745DL Groningen
€ 532.500 k.k.
€ 3.672/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 145 m²
- Perceeloppervlakte
- 187 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
De Vries Lamstraat 14
9744HV Groningen
€ 349.000 k.k.
€ 3.525/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 139 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dorpsstraat 53
9832PC Den Horn
€ 359.000 k.k.
€ 3.122/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 115 m²
- Perceeloppervlakte
- 437 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (25)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
25 reviews totaal
Funda
8 reviews op Funda
17 reviews op Google
-
RC Web3 (GMEBBBY)
2 -
Regulusstraat 13
10Mijn huis snel, vlot en vakkundig verkocht voor een goeie prijs en zonder beslommeringen afgehandeld. Een Aanrader.
-
Robin van den Brink
10Zeer fijn en professioneel kantoor. Prettig in de omgang en goede communicatie. Bij makelaardij Schokker Weten ze wat ze doen.
-
Danny
2Bezichtiging gepland, worden we gebeld dat het huis verkocht is. Eerlijke kansen is bij deze makelaar ver te zoeken. Afspraken kun je met deze makelaar blijkbaar niet maken. Hier geen huis aan of verkopen!
-
Ten Oeverlaan 41
10John is goed op de hoogte van de prijzen in Hoogkerk. Gaf goede tips hoe we het huis het beste konden verkopen. Tijdens de procedure hield John ons goed op de hoogte en was altijd bereikbaar. Wij vinden John Schokker een top makelaar!
-
Johann Faberlaan 43
10Fantastische makelaar die mij uitstekend heeft begeleid. Zeer professioneel, altijd bereikbaar en denkt echt mee. Ik ben enorm tevreden over het hele traject en bevelen hem van harte aan!
-
Dennis
2Wat een ervaring: een gesprek met John Schokker voelt alsof je op school op het matje wordt geroepen. Kort, nors en vooral: jij luistert, hij niet. Geen ruimte voor vragen of inbreng — John houdt liever zijn eigen monoloog. Klantvriendelijkheid? Die lijkt hier net zo schaars als parkeerplekken in de binnenstad. Ik raad deze makelaardij dan ook absoluut niet aan.