Bij Boelens Jorritsma Makelaars staan we voor u klaar bij elke stap van de vastgoedreis. Of het nu gaat om een aankoop, verkoop, huur of taxatie: wij begeleiden u met zorg en professionaliteit. Onze ervaring in woningen en commercieel vastgoed helpt u bij het nemen van verantwoorde beslissingen. Wij werken transparant en met korte lijnen, zodat u altijd weet waar u aan toe bent. Als NVM-lid en VastgoedCert-gecertificeerd kantoor leggen...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
de Putstoel 8
7941BX Meppel
€ 275.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 76 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Nijeveenseweg 72
7942JN Meppel
€ 375.000 k.k.
€ 3.538/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 228 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
de Putstoel 15
7941BX Meppel
€ 385.000 k.k.
€ 4.140/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
de Putstoel 12
7941BX Meppel
€ 280.000 k.k.
€ 3.457/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
Prinsen Hoven 51
8331JV Steenwijk
€ 225.000 k.k.
€ 3.082/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Prinsen Hoven 41
8331JV Steenwijk
€ 250.000 k.k.
€ 3.731/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 67 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (26)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
26 reviews totaal
Funda
11 reviews op Funda
15 reviews op Google
-
Gertrude Jansen
10Een fantastisch team om onze woning aan toe te vertrouwen! Professioneel, kundig, ondernemend, actief en de communicatie verloopt adequaat. Helder, duidelijk en proactief! Bedankt voor de prettige samenwerking en ondersteuning bij de verkoop van onze woning! Als je op zoek bent naar een topmakelaardij, ben je bij Boelensjorritsmameppel aan het goede adres!
-
Roggeveld 25
10Chiel is echt een topmakelaar; vakkundig, professioneel, pro- actief, communicatief vaardig, vriendelijk en behulpzaam! (Daarnaast heel veel marktkennis). Bedankt voor de fijne samenwerking en de behulpzaamheid bij de verkoop van onze woning.
-
Ambonstraat 27
10Chiel heeft de verkoop van onze woning uitstekend begeleid. Zakelijk en to the point maar ook sterk in het persoonlijke contact. Bedankt voor de uitstekende service!
-
De Wilgen 6
10Goede service, goed advies en goed bereikbaar. Wij zijn zeer tevreden over deze makelaar. Voor deze regio komen wij graag terug bij deze makelaar.
-
H. Prinsen
2Doet een bezoek voor bedrijfsontoerend goed. Weinig enthousiaste meneer maar hij zou met een voorstel komen. Laat vervolgens niks meer van zich horen, belt steeds niet terug, zegt potentiële koper dat 'ie van niks weet en laat na maanden weten geen zin in de klus te hebben. Stuurt wel een rekening, maar waarvoor? Hoe heb je het lef? Een bos bloemen en excuses waren beter op hun plek geweest. Gelukkig een betere makelaar gevonden die wel afspraken nakomt maar door Boelens Jorritsma wel maanden achterop. Kortom: afrader.