VO2 Makelaardij
In Rijswijk staat VO2 Makelaardij voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Wij richten ons op de wensen van onze klanten en streven ernaar hen te begeleiden met professionaliteit en transparantie. Onze expertise ligt in het verkoop- en aankoopproces van woningen, waarbij we zorgvuldig en gedetailleerd te werk gaan. Wij bieden een persoonlijke benadering, met aandacht voor elke klantensituatie. Onze dienstverlening is gericht op...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Huis te Landelaan 142
2283SK Rijswijk
€ 419.500 k.k.
€ 3.356/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Huis te Landelaan 340
2283SR Rijswijk
€ 359.500 k.k.
€ 4.280/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Frederikstraat 297
2514LD Den Haag
€ 425.000 k.k.
€ 5.743/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 74 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Lindelaan 197
2282ES Rijswijk
€ 435.000 k.k.
€ 4.728/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Lange Dreef 209
2285KC Rijswijk
€ 649.500 k.k.
€ 4.245/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 163 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Onder bod
Jozef Israëlslaan 200
2282TP Rijswijk
€ 379.000 k.k.
€ 4.120/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 92 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
Reviews (51)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
51 reviews totaal
Funda
28 reviews op Funda
23 reviews op Google
-
Verhagen Metmanstraat 49
10Deskundige en persoonlijke lokale makelaar. Fijn in het contact, geen vraag is te gek. Snel in contact en het regelen van zaken
-
Dr H. Colijnlaan 6 F200
10Weer een super fijne ervaring gehad! Wilma is deskundig en weet wat er speelt in de markt. Binnen een week was mijn appartement verkocht! Dank je wel Wilma voor je goede zorgen!
-
Dr H. Colijnlaan 36
10Na familie ook voor Vo2 gekozen voor de persoonlijke touch, duidelijke taal, deskundigheid. Bedankt!
-
Toscaschouw 11
8Vlot contact en vlot schakelen. Goede uitleg van het proces betreffende het bieden op de woning.
-
L.Th. Smeele
10Wij hebben zeer goede ervaringen met deze makelaardij. Makelaar Wilma informeerde ons heel deskundig over alles wat bij de koop en verkoop van een woning komt kijken en nam ons veel werk uit handen. Er was steeds sprake van een heel prettige verstandhouding. Kortom: VO2 was voor ons een uitstekende keus! Waarderingscijfer? Een 10 !
-
Burgemeester Elsenlaan 27
9Het contact verliep heel prettig met de makelaar, zij is ter zake kundig en heeft zelfs tijd om je in haar vakantie te woord te staan. Heel fijn!
-
Robert de vos
10De beste makelaar van Rijswijk zit hier 1) vaste prijs , geen variabele percentages (zoals ander makelaar in rijswijk) 2) prima service
-
Lange Dreef 187