Hagestein Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke onroerendgoedzaken in de regio Schiedam, Vlaardingen en omstreken. Wij begrijpen de waarde van uw woning en helpen u met vertrouwen en professionaliteit bij elke stap op de markt. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur, taxaties en financieel advies. Onze werkwijze is transparant, flexibel en gericht op uw wensen. Wij spreken Nederlands,...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Van Beverenstraat 47
3117KT Schiedam
€ 225.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 58 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kalixfors 86
3124RB Schiedam
€ 395.000 k.k.
€ 5.000/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Malmö 9
3124KG Schiedam
€ 435.000 k.k.
€ 5.058/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 86 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Umefors 8
3124RD Schiedam
€ 925.000 k.k.
€ 5.745/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 161 m²
- Perceeloppervlakte
- 279 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Prinses Margrietlaan 7
3136AM Vlaardingen
€ 950.000 k.k.
€ 4.589/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 207 m²
- Perceeloppervlakte
- 365 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Alfred Nobelborg 2
3124TE Schiedam
€ 869.000 k.k.
€ 4.574/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 190 m²
- Perceeloppervlakte
- 376 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (57)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
57 reviews totaal
Funda
53 reviews op Funda
4 reviews op Google
-
Umefors 21
10Van A tot Z top geregeld, ons huis is heel snel verkocht! Ook de presentatie van foto’s en filmpjes zijn erg goed. Super blij met Jeremy en Mirjam.
-
Graaf Walramlaan 51
10Onze makelaar heeft voor ons bemiddeld met een uitkomst boven onze verwachting. Hij heeft tijdens de aankoop fijn gecommuniceerd. Dit is het tweede huis dat we via Hagestein Makelaardij aanschaffen. We zijn dik tevreden.
-
Platanendreef 100
10Het contact met Jeremy en Mirjam was zeer prettig. Tijdens het verkoopproces ,waar toch heel wat bij komt kijken, zijn we snel en vakkundig doorheen geloosd. Van de bezichtigingen tot de verkoop is alles keurig verlopen.
-
Anand Bachoe
8Betrouwbare, eerlijk een korte beschrijving als je met Hagestein in zee gaat.
-
Johan Braakensiekstraat 96
9Fijne afhandeling, adequaat en goed contact, goede terugkoppeling na de bezichtigingen. Kortom zeer tevreden.
-
Adriaan Pauwstraat 103
10Geweldig fijne makelaar die alles in gang zet om de verkoop/koop voor elkaar te krijgen. Jeremy en Mirjam bedankt voor de samenwerking!
-
Pieter de Hooghstraat 14 B
10Een zeer fijne ervaring gehad met deze makelaar vanaf de intake tot en met het moment van passeren bij de notaris! Jeremy en Mirjam zijn zeer betrokken en enthousiast, je wordt goed op de hoogte gehouden als verkoper en in alle te maken keuzes meegenomen. Van bezichtigingen kregen wij op diezelfde dag een samenvatting in de speciaal aangemaakte groepsapp. De door ons gevraagde snelheid bleef er bij de verkoop perfect in, doordat de zaken meteen werden opgepakt en teruggekoppel…