Schouten + Van der Giezen Makelaars
"Makelaars met een PLUS"
Schouten + Van der Giezen Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke begeleiding op de Groninger woningmarkt. Wij kennen de regio goed en helpen je bij het vinden van jouw droomhuis of het verkopen van je woning aan de beste kopers. Onze ervaring zorgt voor een soepele en transparante afhandeling van je verkoop of aankoop. Bij ons is duidelijkheid en effectiviteit centraal. Wij zorgen ervoor dat je op de hoogte bent van alle stapp...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Marsstraat 16
9742EM Groningen
€ 22.500 k.k.
- Beschikbaar
Ten Oeverlaan 2
9744GA Groningen
€ 275.000 k.k.
€ 2.778/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 125 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Spieghelstraat 123
9721JV Groningen
€ 235.000 k.k.
€ 2.938/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Neptunusstraat 70
9742JP Groningen
€ 375.000 k.k.
€ 2.799/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 129 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Metaallaan 219
9743BT Groningen
€ 219.000 k.k.
€ 2.576/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 85 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
De Brink 116
9723AM Groningen
€ 379.500 k.k.
€ 4.929/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (44)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
44 reviews totaal
Funda
22 reviews op Funda
22 reviews op Google
-
Gorechtkade 103 a
9Prettig contact. Snelle reacties via Whatsapp, mail en telefoon. Snelle acties en goed overleg over de te hanteren verkoopstrategie
-
Topaasstraat 18
10De makelaar heeft een juiste inschatting gemaakt over het verkoopproces en de prijsinschatting. Ik werd stipt geïnformeerd over het verloop. De afwikkeling na het sluiten van de koop was bijzonder adequaat. 100% tevreden!
-
Rolf Smit
8 -
Rivierenhof 14
9Afspraken en andere zaken die nodig zijn prima geregeld. Je kunt altijd bellen wanneer je vragen hebt. Zeer tevreden.
-
Nienke Dijkstra
2Zeer teleurstellende en onprofessionele ervaring Ik had serieuze interesse in een woning die via deze makelaar te koop stond. Alles leek goed te verlopen: ik maakte netjes een afspraak voor een bezichtiging en keek ernaar uit om de woning te bekijken en eventueel een bod uit te brengen. Tot mijn grote verbazing werd ik echter voordat ik überhaupt de woning had kunnen bezichtigen al gebeld dat de woning verkocht was. Geen mogelijkheid om nog te bieden, geen eerlijke kans, helemaal niets. Waarom er überhaupt nog bezichtigingen werden ingepland als de woning al (bijna) weg was, is mij een raadsel. Dit voelt niet alleen respectloos naar geïnteresseerde kopers toe, maar is ook bijzonder onprofessioneel en ondoorzichtig. Als er al een deal in de maak is, wees daar dan eerlijk over. Zo niet, geef iedereen een gelijke kans. Kortom: een waardeloze werkwijze die weinig vertrouwen wekt. Ik zou deze makelaar zeker niet aanraden.