Kern Makelaars Breda staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in de regio Breda. Wij begripvol en doelgericht begeleiden u bij het kopen of verkopen van uw woning, zodat u met vertrouwen en succes de markt op gaat. Onze dienstverlening omvat aankoop, verkoop, taxaties en financieel advies. Wij werken transparant en met veel geduld, zodat u altijd op de hoogte bent van de stappen die worden genomen. Onze expertise is geënti...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Pieternel Koomansstraat 79
4822WC Breda
€ 349.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 137 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Sterrebos 46
4817SH Breda
€ 425.000 k.k.
€ 3.427/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 124 m²
- Perceeloppervlakte
- 162 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Graaf Hendrik III laan 169 C
4819CG Breda
€ 385.000 k.k.
€ 4.278/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
van Speykweg 7
4819BM Breda
€ 525.000 k.k.
€ 5.048/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 104 m²
- Perceeloppervlakte
- 145 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Tweede Markstraat 24
4811PC Breda
€ 400.000 k.k.
€ 4.123/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 106 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Nieuweweg 9
4811LW Breda
€ 345.000 k.k.
€ 3.966/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 87 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (62)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
62 reviews totaal
Funda
37 reviews op Funda
25 reviews op Google
-
Joost Verburg
10Kundige makelaar met veel kennis van lokale markt. Fijne persoonlijke en directe begeleiding tijdens het verkoopproces!
-
Vekenoord 79
10Het traject verliep volgens wens. Wij werden geholpen door Winfred, die zeer geduldig en kundig was. De aankoop verliep sneller dan verwacht. Wij zijn 100% tevreden !
-
Zwartmoeren 10
9Snel en prettig in contact, staat echt aan jouw kant bij zowel aan- als verkoop van een woning. Zeker aan te bevelen.
-
Sporenweide 8
10Kern Makelaars is echt een aanrader! Kern is een kleiner makelaars kantoor met een zeer persoonlijke aanpak. Wij werden geholpen door Winfred, die altijd zeer vriendelijk, geduldig en begripvol was. Ook had hij duidelijk kennis van zaken; en zijn verkoop-aanpak leide dan ook tot een versassend snelle, en zeer succesvolle verkoop. Wij zijn dan ook echt 100% tevreden - en zullen de volgende keer absoluut weer kiezen voor Kern!
-
Generaal Maczekstraat 53
10Kernmakelaars is een makelaar met goede kennis van de Bredase markt. Vooral het persoonlijke en directe contact tijdens alle stappen van het verkoopproces waren erg prettig!
-
Curaçaostraat 30
10Ben heel goed geholpen. Alles was duidelijk en als er vragen zijn helpen ze je graag. Heel blij met huis.
-
Sander Vermunt
10Professioneel, betrouwbaar en doet wat hij belooft. Winfred is een top makelaar die de verkoop van mijn appartement in no time heeft gerealiseerd, waar anderen dit na lieten. En doet meer dan dat, denkt echt mee met alle elementen die te maken hebben met de woning.