KRK Makelaars Alkmaar
"Dé makelaar voor de beste verkoop van uw woning!"
KRK Alkmaar staat bekend als een makelaarskantoor dat zich op zijn gemak voelt in de historische stad en de omgeving. Met een breed aanbod van woningen, van centraal gelegen appartementen tot luxe landelijke villa’s en boerderijen, biedt het kantoor een unieke mix aan mogelijkheden. De makelaars zijn passioneerd en geven persoonlijk aandacht aan zowel verkopers als kopers, met het doel om de beste resultaten te behalen. Bij de verkoop h...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Het Brugstuk 15
1851WE Heiloo
€ 350.000 k.k.
€ 5.738/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Kroosbrug 65
1834TA Sint Pancras
€ 659.000 k.k.
€ 4.224/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 156 m²
- Perceeloppervlakte
- 241 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hofplein 22
1811LE Alkmaar
€ 439.000 k.k.
€ 4.824/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Israëlslaan 4
1816VL Alkmaar
€ 375.000 k.k.
€ 4.688/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 80 m²
- Perceeloppervlakte
- 225 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
De Sonneveld 50
1851WB Heiloo
€ 330.000 k.k.
€ 5.410/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Het Brugstuk 49
1851WE Heiloo
€ 330.000 k.k.
€ 5.410/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 61 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (43)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
43 reviews totaal
Funda
11 reviews op Funda
32 reviews op Google
-
grand vlaanderen
2 -
Maaike Knipscheer
10Mijn woning is snel verkocht met hulp van Sylvia van Assema. Ik vond de samenwerking en communicatie erg fijn. Ik ben er erg blij mee!
-
Stalpaertstraat 158
10Heel prettige makelaar, heeft haar uiterste best gedaan om de verkoop succesvol te laten verlopen. Ik zou Sylvia van KRK absoluut aanbevelen!
-
S. Klaver
10Wat een fijne makelaar! Daarnaast heeft Sylvia van Assema ook uitstekend werk verricht en me goed op de hoogte gehouden over de vorderingen in het verkoopproces. Ook in de afrondende fase een heel prettige begeleiding, dank Sylvia en team!
-
Jaagpad 103
9De makelaar was hardwerkend bekwaam en enthousiast en heeft ons goed begeleid tijdens de verkoop procedure.
-
C B
10Wij hebben onze woning verkocht met behulp van KRK Makelaars Alkmaar. Deskundig advies en samen de verkoopstrategie bepaald. Het hele proces is uitermate fijn verlopen. Sylvia van Assema heeft ons het gehele traject erg goed geïnformeerd en begeleid.
-
Koos Geusebroek
10Ons huis was snel verkocht. Mede door de deskundigheid van Sylvia van Assema.
-
Florijnstraat 130
9Ons huis was snel verkocht. Mede door de deskundigheid van Sylvia van Assema van KRK makelaars. Zeker aan te raden.
-
Timba
21 ster vanwege integriteit. KRK heeft een waardebepaling gedaan op ons huis. Deze viel €20.000,- lager uit dan de WOZ waarde van 10 maanden daarvoor, en kwam totaal niet overeen met prijzen van omliggende woningen.