Randmeer Makelaars staat voor een persoonlijke en resultaatgerichte aanpak. Wij kijken naar de klant als centraal punt, zodat jij je volledig kunt richten op het kopen of verkopen van een woning. Van de eerste bezichtiging tot en met de notaris, begeleiden wij je door ieder stapje. Onze kennis van de markt is actueel, maar ook gericht op toekomstige ontwikkelingen. Een kennismaking is altijd gratis en vrijblijvend, of op kantoor of bij...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Ribbenboschweg 2
3853MN Ermelo
€ 1.150.000 k.k.
€ 4.528/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 254 m²
- Perceeloppervlakte
- 645 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Verkocht onder voorbehoud
Lange Haeg 123
3853EG Ermelo
€ 419.000 k.k.
€ 4.320/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 160 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Hogewal 22
3852XH Ermelo
€ 649.000 k.k.
€ 4.843/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 134 m²
- Perceeloppervlakte
- 360 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Verkocht
Pretoriusstraat 36
3851ZL Ermelo
€ 439.500 k.k.
€ 3.573/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 158 m²
- Slaapkamers
- 6
-
- Verkocht
Lijsterlaan 48
3853TD Ermelo
€ 650.000 k.k.
€ 4.545/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 363 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Horsterboschweg 67
3853MR Ermelo
€ 685.000 ,-
€ 4.692/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 146 m²
- Perceeloppervlakte
- 219 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (38)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
38 reviews totaal
Funda
25 reviews op Funda
13 reviews op Google
-
Tuinfluiterstraat 8
10Goede begeleiding en goede uitleg, begrijpelijk en is behulpzaam en wij zijn zeer positief over deze makelaar
-
Franny Buttner-Lokhorst
10Randmeer makelaars een fijn makelaars kantoor met vriendelijke medewerkers die wij iedereen aan kunnen raden. Danny onze makelaar een fijne eerlijke en zakelijke man. Dus dit is echt een aanrader.
-
Van Emsthof 21
9Contact met makelaar verliep zeer soepel, altijd bereid om antwoorden te geven en te ontzorgen. Zeer goede begeleiding bij koop en verkoop. Mooie brochure.
-
Schoolweg 14
7In goed overleg is een andere medewerker ingezet, waarna de verkoop gestructureerder is verlopen. Gezien de exclusiviteit van de woning is de verkoop prima verlopen
-
Melissa Loedeman
10We zijn super fijn geholpen met de verkoop van onze woning. Wat een geweldig team.
-
Badhuisweg 11
9Alles is uitstekend verlopen. De aanvankelijke inschatting dat er fors overboden zou worden is in de praktijk niet gebleken. Mijn huis is onder de vraagprijs verkocht. Ik heb daar uiteindelijk zelf de keuze in gemaakt omdat we één serieuze koper hadden en er geen nieuwe bezichtigingen in de agenda stonden. Mijn gedachte was dat naarmate een huis langer te koop staat er minder overbiedingen zouden komen. Het is geen exacte wetenscha dus.
-
Nelson Mandelahof 55
10Van begin tot het einde, bij zowel aankoop als verkoop goed ondersteund. Altijd bereikbaar, bereid om te helpen en voorzien van de juiste kennis. Zeer aan te raden.