Vodoz Makelaardij
Vodoz Makelaardij staat voor betrouwbaar en persoonlijk advies in Klazienaveen. Wij zijn actief in de regio en streven ernaar om elke klant te begeleiden met transparantie en professionaliteit. Onze kennis van de lokale markt zorgt voor een gerichte benadering, zodat u altijd op de juiste weg komt. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Onze werkwijze is gericht op de behoeften van onze klanten, met een ste...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bremstraat 147
4711RN St. Willebrord
€ 695.000 k.k.
€ 4.603/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 1765 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Noordveenkanaal ZZ 6
7831AS Nieuw-Weerdinge
€ 187.000 k.k.
€ 1.496/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 125 m²
- Perceeloppervlakte
- 1103 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Schepershof 43
7885GM Nieuw-Dordrecht
€ 349.000 k.k.
€ 2.664/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 332 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Heemingeslag 26
7824HG Emmen
€ 275.000 k.k.
€ 2.523/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 164 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Veltmanlaan 17
7765AZ Weiteveen
€ 330.000 k.k.
€ 2.750/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 120 m²
- Perceeloppervlakte
- 479 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht onder voorbehoud
De Traden 28
7826HE Emmen
€ 325.000 k.k.
€ 2.338/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 342 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (44)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
44 reviews totaal
Funda
20 reviews op Funda
24 reviews op Google
-
Wesley Bos
8Makelaar was goed te bereiken, staan open voor feedback vanuit verkopers, is realistisch en fijn in omgang.
-
Ronerbrink 54
8Fijn makelaars kantoor dat goed bereikbaar is en direct reageert op vragen. Daniëlle heeft ons goed begeleid
-
Anouk Reinders
10Vodoz heeft ons geholpen bij de aankoop van ons eerste huis. Tijdens het hele proces zijn we super goed begeleid. De kennis en ervaring die wij zelf misten, heeft Ronald perfect aangevuld tijdens de aankoop van onze woning. Hij is vriendelijk en professioneel en heeft oog voor detail. Ik zou ze zeker aanraden!
-
Dordseweg 76
10Liep perfect fijne makelaar komt zijn afspraak na. Goede kennis van omgeving en wat er speelt op de woningmarkt.
-
Langestraat 114 A
9Fijne makelaar, korte lijnen. Zeker een adres om mee in zee te gaan. Neemt veel voor de verkoper uit handen.
-
Vledderdiep 67
9Vodoz makelaars, Deskundig, meedenkend, altijd bereikbaar, Je word goed op de hoogte gehouden. het bord in je tuin word zeer snel aangepast. Gewone mensen, geen dure pakken en strakke toestanden, een "doe maar gewoon", zeer deskundig team!! Dankjewel Vodoz.
-
Oosterdiep WZ 115
8Contact liep makkelijk via app, maar ook telefonisch. Goed overleg met verkoper over hoe en wat. Fijn bedrijf!
-
Gareel 13
10Makelaar was een persoon uit het dorp zelf. Goed contact. Afspraken werden nagekomen. Huis was met een week verkocht.