Maison Makelaars Graafschap Midden staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Doetinchem. Met een sterke focus op de regio, biedt het kantoor gedetailleerde kennis en toegang tot een breed aanbod van woningen, zowel voor huur als koop. De belofte is duidelijk: een transparante en gerichte benadering, waarbij de klant centraal staat. Het kantoor streeft naar uitstekende dienstverlening door een professionele en betrokken w...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Michelstraat 9
7021LV Zelhem
€ 1.395.000 k.k.
€ 8.304/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 8865 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Bosstraat 27
6942HG Didam
€ 485.000 k.k.
€ 4.409/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 330 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Beekstraat 42
7011EK Gaanderen
€ 595.000 k.k.
€ 3.889/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 1900 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Groen van Prinstererlaan 9
7003DA Doetinchem
€ 379.000 k.k.
€ 3.867/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 332 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Aangekocht
Molengaarde 66
6983BH Doesburg
€ 625.000 k.k.
€ 4.058/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 154 m²
- Perceeloppervlakte
- 488 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Hof van Antwerpen 1
7007JH Doetinchem
€ 349.000 k.k.
€ 4.417/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 79 m²
- Perceeloppervlakte
- 154 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (54)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
54 reviews totaal
Funda
18 reviews op Funda
36 reviews op Google
-
Ernst van der Ploeg
2Doe geen zaken met André en Petra, het zijn onbetrouwbare mensen die het beroep niet verdienen ... Ze kunnen zich opmaken voor een rechtszaak ...
-
Sandra van den Berg
10Mijn geduldige, begripvolle en betrouwbare rotsen in de branding: ik kan het team van Maison Makelaars niet beter beschreven. Terwijl de verkoop van het pand door omstandigheden de ene na de andere uitdaging kende, bleven André en zijn team altijd even vriendelijk, flexibel en oplossingsgericht. Uiteindelijk heeft dat tot een voor alle partijen bevredigende verkoop geleid. Ik vind dit kantoor een absolute aanrader.
-
Molengaarde 66
8We hebben Maison Makelaars in de arm genomen om ons te helpen bij de aankoop van ons droomhuis. De ondersteuning en begeleiding van zowel André als Petra hebben we als zeer prettig ervaren.
-
Annelies Ampe
10De makelaar en zijn team zijn zeer ervaren, professioneel, persoonlijk betrokken en geven uitstekend advies wat betreft verkoopprijs, (met goede cijfermatige onderbouwing) en styling. Kortom, alles wat je nodigt hebt!
-
Houtdreef 21
8Rustige goed ingevoerde man. In eerste instantie een wat hoge prijs. Naderhand wat bijgesteld mer een tevreden verkoop.
-
Hof van Antwerpen 1
10Een huis verkopen kost veel energie en stress. Maison zorgt ervoor dat dit zo zorgeloos mogelijk gaat. Ze zijn deskundig, snel te bereiken, betrokken, meedenkend en ze staan altijd voor je klaar. Enorm waardevol om hen ik te schakelen.