Charles Nagelkerke Makelaardij
"Persoonlijk en professioneel advies op maat!"
Charles Nagelkerke Makelaardij staat al meer dan 15 jaar voor betrouwbare en gedreven makelaarsdienstverlening in Breda en de omgeving. Met een breed aanbod van diensten, van verkoop tot taxatie en hypotheekbegeleiding, biedt het kantoor een complete oplossing voor alle woningtransacties. De nadruk ligt op transparantie, persoonlijk advies en een creatieve aanpak die zich in de regio heeft bewezen. De gemiddelde klantwaardering van 9,3...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Jasmijnstraat 26
4814KK Breda
€ 450.000 k.k.
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 185 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Arnold van Leuvenstraat 7
4847RG Teteringen
€ 450.000 k.k.
€ 4.412/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 102 m²
- Perceeloppervlakte
- 264 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Wilderen 214
4817VJ Breda
€ 450.000 k.k.
€ 3.782/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 187 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Onder bod
Gildelaar 16
4847HW Teteringen
€ 675.000 k.k.
€ 4.412/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 153 m²
- Perceeloppervlakte
- 277 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Terheijdenstraat 196
4816BX Breda
€ 450.000 k.k.
€ 6.000/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Populierstraat 31
4814HN Breda
€ 395.000 k.k.
€ 3.726/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- 102 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (60)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
60 reviews totaal
Funda
17 reviews op Funda
43 reviews op Google
-
Merijn Joosen
10Prettige communicatie, snel beschikbaar, meedenkend, flexibel. Dank Charles!
-
kylian koreman
10Ik ben zeer tevreden. De communicatie verliep vlot, de afspraak en het rapport was snel gemaakt. Professioneel en deskundig. Absoluut een aanrader!
-
Ron Weddepohl
10Binnen een week een prima taxatie gekregen.
-
Yvonne Stilting
10Snel en zorgvuldig
-
Biesbosch 4
10De contacten met Charles liepen zeer goed. Hij voldeed boven verwachting en alles verliep vlekkeloos. Wij waren zeer tevreden over de gehele samenwerking en zouden Charles als makelaar zeker aanbevelen!!
-
Acaciastraat 111
10It was very important to have the support from a good agent. Charles made the difference in our process, from guiding us in the search to closing the deal.
-
Arnold van Leuvenstraat 1 A
10De verkoop van onze woning door Charles verliep geweldig! We hebben ervaren dat Charles kundig is, persoonlijke contact belangrijk vindt en dat hij aan de slag gaat met hetzelfde doel. Hij denkt graag mee en is makkelijk en snel te bereiken. Voor ons een absolute aanrader!
-
Arnold van Leuvenstraat 12
10Aan de makelaar valt niets op te merken! Hij is zeer professioneel, verzorgt goed advies en begeleid je in het proces. Hij is goed bereikbaar. Ik zou hem aan familie aanbevelen en ook in de toekomst weer als makelaar inschakelen
-
Klokkenberg 131