Hypodomus Makelaars Breda
"Mogen wij Uw Makelaar zijn?"
Bij Hypodomus Makelaars Breda staat uw woonproject centraal. Wij zijn een NVM-makelaar met ervaring en toewijding, die u begeleidt vanaf de eerste stap tot het laatste onderhandelingspunt. Onze klantgerichte aanpak garandeert persoonlijke aandacht en professionele dienstverlening, zodat u zich volledig kunt richten op het vinden van de juiste oplossing. Met een team dat 7 dagen per week beschikbaar is, staan wij altijd voor u klaar. Van...
Actueel woningaanbod
-
- Verkocht onder voorbehoud
Valkenierslaan 227
4834CE Breda
€ 540.000 k.k.
€ 5.000/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 130 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Klimopstraat 18
4818BZ Breda
€ 412.000 k.k.
€ 4.247/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Mgr. Van Dijkstraat 2
4851CW Ulvenhout
€ 649.000 k.k.
€ 5.276/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 192 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Spadestraat 48
4818EL Breda
€ 445.000 k.k.
€ 5.493/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Margrietstraat 45
4744AJ Bosschenhoofd
€ 650.000 k.k.
€ 3.823/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 5740 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht
Uniestede 26
4701NR Roosendaal
€ 265.000 k.k.
€ 4.274/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 62 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (38)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
38 reviews totaal
Funda
31 reviews op Funda
7 reviews op Google
-
Teteringsedijk 250 B
9Vriendelijk contact, goede begeleiding en het appartement was snel verkocht voor een mooie prijs. Zeer tevreden mee!
-
Namenstraat 53
10Heel fijn contact, snelle reactie en goed overleg. Heeft mijn woning mooi weergegeven en met veel enthousiasme verkocht. Persoonlijk contact en kon alles aan hem vragen. Echt een aanrader als je je huis met een fijn gevoel wil verkopen.
-
Spadestraat 48
10De cirkel is rond, Joost heeft mij zowel bij de aankoop van dit pand in 2015 als nu bij de verkoop in 2025 fantastisch begeleid. Mijn karakteristieke 30' er jaren huis is verkocht aan de volgende generatie! Joost is een vakman en laat zich ook alleen omringen met vakmensen met als doel een goed verkooptraject voor alle partijen. Daarnaast is hij eerlijk, grappig en werkt op een vriendelijke en servicegerichte manier. Hypodomus Breda is echt een aanrader die een huis verkoopt of …
-
Lange Brugstraat 68 A
10Prima contact, goede concrete afspraken en je huis wordt op een mooie manier in de markt gezet. Joost is een aanrader als makelaar!
-
michela bolacchi
10Enige tijd geleden heeft Joost ons geholpen bij de aankoop van onze eerste woning. De samenwerking met Joost hebben we altijd als prettig en vooral eerlijk ervaren. Joost kent de markt goed en geeft eerlijk en deskundig advies. Hij was altijd bereikbaar, zelfs buiten kantooruren, om onze vragen te beantwoorden. Zeker een aanrader. Nogmaals bedankt, Joost!