Vastgoedconsultancy van den Muijsenbergh
"Vastgoed met Aandacht, Resultaat met Passie"
In Breda staat een makelaar en taxateurkantoor bekend om een klantgerichte aanpak waarin persoonlijke aandacht en zorgvuldigheid centraal staan. Klanten worden bij elke transactie met professionaliteit en empathie begeleid, zodat hun wensen en behoeften in het beste mogelijke licht worden benaderd. De nadruk ligt op een transparante en betrouwbare werkwijze, waarbij elke stap van het proces met precisie wordt uitgevoerd. De ambitie om u...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Uranusweg 10
3255TS Oude-Tonge
€ 349.500 k.k.
€ 3.177/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- 116 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Molenstraat 40 A
4731HG Oudenbosch
€ 325.000 k.k.
€ 2.928/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
J.F. Kennedylaan 50
4811ET Breda
€ 690.000 k.k.
€ 4.964/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Molenstraat 40
4731HG Oudenbosch
€ 300.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Beekstraat 70
4814BM Breda
€ 350.000 k.k.
€ 4.545/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 77 m²
- Perceeloppervlakte
- 68 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Onder bod
Nieuwstraat 36 D
4811WV Breda
€ 249.000 k.k.
€ 8.893/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 28 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
Reviews (32)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
32 reviews totaal
Funda
22 reviews op Funda
10 reviews op Google
-
Adriaan van Bergenstraat 104
10Contact verliep goed, bij vragen is hij altijd bereikbaar en geeft gevraagd en ongevraagd advies waar nodig
-
Wilderen 30
10Uitstekende makelaar met verstand van zijn vak. Was duidelijk in de communicatie en goed bereikbaar.
-
Jan David Zocherstraat 9
9Vanaf het eerste gesprek was Zito goed voorbereid en kwam hij met een duidelijke marktanalyse. Na ons akkoord om de woning via Vastgoedconsultancy Van den Muijsenbergh in de verkoop te zetten, verliep het hele proces erg soepel. De presentatie van de woning was uitstekend: professionele foto’s en video’s, en een aparte website met alle informatie voor potentiële kopers. Wij hebben de service als zeer prettig en volledig ervaren en kunnen Vastgoedconsultancy Van den Muijsenberg…
-
Wisselslag 16
10Zeer prettige ervaring met deze makelaar. Hij is betrouwbaar, komt zijn afspraken na en werkt op een professionele manier. De communicatie verliep duidelijk en vlot, waardoor het hele proces soepel en overzichtelijk bleef. Je merkt dat hij zijn vak serieus neemt en oog heeft voor de klant. Absoluut een aanrader voor wie op zoek is naar een deskundige en betrokken makelaar.
-
Achillesstraat 89
10Zito is altijd bereikbaar, reageert snel, geeft goed advies en heeft ons zowel bij aan- als verkoop goed begeleid.
-
Rozenlaan 105 A2
10Super goed geholpen door Zito. Hij is goed bereikbaar, denkt fijn mee en ontzorgd het gehele proces volledig. Aanrader!