ERA Makelaardij Het Raadhuis
"Complete dienstverlening die staat als een huis!"
ERA Makelaardij Het Raadhuis staat al meer dan 25 jaar voor betrouwbare en gedegen makelaarsdienstverlening in Midden-Drenthe. Het kantoor is gevestigd in Beilen, een centraal gelegen dorp in Drenthe. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder de verkoop en aankoop van woningen, woningtaxaties, nieuwbouwprojecten en bemiddeling in huur- en verhuurzaken. Onze medewerkers zijn geëngageerd en ondersteund door de verplichte educati...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
De Brootacker 1
9414BK Hooghalen
€ 775.000 k.k.
€ 4.559/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 170 m²
- Perceeloppervlakte
- 711 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Van Iddekingeweg 168
9721CM Groningen
€ 279.000 k.k.
€ 3.930/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 71 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Groningerstraat 292
9402LS Assen
€ 550.000 k.k.
€ 2.835/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 194 m²
- Perceeloppervlakte
- 482 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Harm Boomstraat 11
9406JR Assen
€ 350.000 k.k.
€ 3.211/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 109 m²
- Perceeloppervlakte
- 276 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Vaart Z.Z. 97
9401GK Assen
€ 950.000 k.k.
€ 1.996/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 476 m²
- Perceeloppervlakte
- 495 m²
- Slaapkamers
- 8
-
- Beschikbaar
De Laak 5
7933RH Pesse
€ 525.000 k.k.
€ 3.260/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 161 m²
- Perceeloppervlakte
- 288 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (59)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
59 reviews totaal
Funda
43 reviews op Funda
16 reviews op Google
-
Breekamp 19
10De communicatie ging gewoon goed, zowel in bereikbaarheid als in inhoud. Van tevoren de dingen goed doorgesproken, waardoor we snel konden handelen. Dat snelle handelen gaf ons duielijk een voordeel. Toen het huis dat we zochten op de markt kwam was de zaak ook in een mum van tijd rond. Bij deze makelaar moet je houden van concreet zijn. Plannen en uitvoering gaan grondig en zonder omhaal.
-
Distelbrink 9
10Wij hebben het contact al zeer prettig ervaren. De makelaar is goed op de hoogte van de woningmarkt en de vergelijkbare woningen. Goed overleg en duidelijke communicatie.
-
Floralaan 20
8De makelaar is goed bereikbaar en heeft mij tijdens het hele proces goed op de hoogte gehouden. Altijd vriendelijk en neemt de tijd voor je vragen. Ik ben zeer tevreden over deze makelaar.
-
Mr. J.B. Kanweg 3 10
9De goede samenwerking en vertrouwensrelatie gedurende het verkoopproces heeft uiteindelijk geleid tot een verkooptransactie die door alle partijen als prettig is ervaren.
-
Korenmolen 1
9Het eerste gesprek met Kees was prima en het contact met kantoor, Eveline, was ook prettig. Samen met Rutger hebben we zelfs nog een laatste hand aan de tuin gelegd voor de fotosessie. Dat zegt voldoende, een no-nonsens makelaar.
-
De Groenkampen 10
10Rutger is zeer professioneel. Daarnaast is hij ook erg vriendelijk, hij heeft ons geholpen bij de huurder, omdat zij niet met ons wilde praten, pakte hij dat direct op. Hij gaat veel verder dan verwacht mag worden van een makelaar. Aan te raden.