ERA Makelaardij regio Alkmaar
""Slagvaardig en betrouwbaar"."
ERA Makelaardij regio Alkmaar staat bekend als een slagvaardige en betrouwbare makelaar in Alkmaar. Wij adviseren opdrachtgevers bij belangrijke beslissingen rondom het kopen, verkopen of huren van onroerend goed. Onze dienstverlening is persoonlijk, direct en gericht op tevredenheid. Of u nu een particulier of bedrijf is, wij staan voor u klaar met gedreven en betrouwbare ondersteuning. Bij het kopen of verkopen van een huis zijn er ve...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Jan van Goyenstraat 146
1816EH Alkmaar
€ 325.000 k.k.
€ 3.066/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 106 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Boeroestraat 8
1095VR Amsterdam
€ 625.000 k.k.
€ 6.868/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 91 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Augustijnsteeg 1
1811HB Alkmaar
€ 350.000 k.k.
€ 3.977/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 88 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Belle van Zuylenplein 59
1827MC Alkmaar
€ 350.000 k.k.
€ 4.667/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 75 m²
- Perceeloppervlakte
- 141 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Leopoldstraat 5
1822KC Alkmaar
€ 425.000 k.k.
€ 4.126/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 103 m²
- Perceeloppervlakte
- 124 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Koos Stikvoortlaan 8
1816NZ Alkmaar
€ 500.000 k.k.
€ 4.950/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 303 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (42)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
42 reviews totaal
Funda
12 reviews op Funda
30 reviews op Google
-
Achterweg 13
9Een makelaar die erg met je mee denkt en ook veel voor je regelt Een erg deskundig en zeer prettig persoon waar je van op aan kan. Voor het maken van afspraken zeer duidelijk en prettig communiceren. Voor ons een dikke 10👍
-
Kevin van den Hoek
10Ik heb een taxatie laten uitvoeren, Gerard was snel beschikbaar en heeft goed werk geleverd!
-
Winkelwaard 23
8Contact met de verliep goed. Het makelaarskantoor zelf heeft niet super gedaan los van mails sturen.
-
Iepenlaan 19
9Prima! Vriendelijke contacten. Goede aflevering. Wat mij betreft aan te bevelen! Komt afspraken goed na!
-
Westfalenstraat 41
8Prettige samenwerking, goede communicatie en heeft ons deskundig geholpen met de aankoop van onze nieuwe woning!
-
Max Voermans
10 -
Korvetstraat 19
9Era Alkmaar is een zeer plezierige partij om je huis te verkopen. Zeer persoonlijk contact maar wel met een zakelijke afstand. Ik ben meer dan zeer tevreden.
-
Hans de rouge
10Taxatie laten uitvoeren. Alles ging netjes volgens afspraak
-
Mozartlaan 59
8Het contact met Gerard is prettig verlopen. Gerard is vriendelijk, betrouwbaar en sociaal in de omgang. Makkelijk bereikbaar voor vragen. Huis was snel verkocht en alles is netjes geregeld.
-
Leslie Duijn
-
Frank Legdeur
10Snel gereageerd op de vraag en binnen een week een taxatierapport ontvangen. Prima service!