Van Kaam Makelaardij o.z.
Van Kaam Makelaardij is een betrouwbare partner in de woningmarkt van Bergen op Zoom en de omgeving. Met jaren ervaring en een persoonlijke aanpak helpen we u zorgvuldig bij de aankoop of verkoop van uw woning. Wij staan voor transparantie, professionaliteit en een open communicatie. Wij bieden dienstverlening in verkoop, aankoop en verhuur. Onze werkwijze is gericht op resultaat, met aandacht voor detail en klantgerichtheid. Onze medew...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Doktersstraat 3
4641HS Ossendrecht
€ 529.000 k.k.
€ 3.206/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 165 m²
- Perceeloppervlakte
- 398 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Dorpsstraat 22
4641HW Ossendrecht
€ 399.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 119 m²
- Perceeloppervlakte
- 332 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Dorpsstraat 9
4641HV Ossendrecht
€ 729.000 k.k.
€ 3.591/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 203 m²
- Perceeloppervlakte
- 919 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Heezerweg 217
5643KA Eindhoven
€ 495.000 k.k.
€ 4.381/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 113 m²
- Perceeloppervlakte
- 143 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Barrierweg 4
5622CP Eindhoven
€ 465.000 k.k.
€ 4.604/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 101 m²
- Perceeloppervlakte
- 147 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kervinkpolder 2
4617ML Bergen op Zoom
€ 787.000 k.k.
€ 5.703/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- 709 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (82)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
82 reviews totaal
Funda
59 reviews op Funda
23 reviews op Google
-
Burgemeester De Roocklaan 10
9Fijn en goed contact. Mee denken en goed advies. Goede beoordeling over ons huis. Mooie foto's en brochure.
-
Nicolaas Beetsstraat 19
10Professioneel, betrouwbaar en resultaatgericht. Deze makelaar heeft mijn woning snel en tegen een sterke prijs verkocht, met duidelijke communicatie en een strak verkoopproces van begin tot eind. Geen gedoe, gewoon iemand die weet wat hij doet. Zeker een aanrader.
-
Gagelboslaan 146
10Vriendelijke medewerkers Je wordt zeer professioneel geholpen Als jij iets wil weten of laten weten hoef jij niet lang te wachten
-
Omloop 20
10Vanaf het eerste contact hadden we het volste vertrouwen in onze makelaar. Heel vriendelijk en professioneel.
-
Roggemeet 2
10Wij vonden het heel fijn dat hij gewoon normaal toegankelijk was en nou betrokken met de verkoop van het huis. Heel vriendelijke en aangename makelaar.
-
Spieringstraat 28
9Contact verliep goed, goed bereikbaar. Verder duidelijke uitleg over het gehele proces. 👍 deze makelaar kent de lokale markt goed.
-
Omloop 16
10Goed contact. Goede professionele service. Transparant en eerlijke informatie. Veel kennis van de woonmarkt
-
Raadhuisplein 13
9Ik had met mijn makelaar een goede communicatie Zeer gevreten over van Kaam Makelaar uit Bergen op Zoom
-
Jasmijnstraat 4
10Ik kan niet anders dan tevreden zijn. De aanpak en bejegening van de makelaar en medewerkers was bijzonder prettig maar ook deskundig. Afspraken werden nagekomen en het gehele proces verliep ook zo snel als mogelijk was.