Vreeken & Meijer makelaardij (ERA)
"Vreeken & Meijer makelaardij STERK door SERVICE!"
Vreeken & Meijer makelaardij staat voor betrouwbare en doortastende onroerendgoedzaken in Bodegraven. Onze medewerkers zijn goed opgeleid en ervaren in de lokale markt, waardoor wij u beter kunnen begeleiden bij het kopen of verkopen van uw woning. Wij zijn actueel en blijven nauwlettend op de ontwikkelingen in de regio letten. Met onze ervaring als ERA makelaar zorgen wij ervoor dat uw woning optimaal in de schijnwerper komt. Wij gebru...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Heemraadslaan 43
2411SV Bodegraven
€ 440.000 k.k.
€ 3.929/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 142 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Meerval 33
2411DR Bodegraven
€ 469.000 k.k.
€ 4.737/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 99 m²
- Perceeloppervlakte
- 138 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Steekterweg 25 A
2407BD Alphen aan den Rijn
€ 650.000 k.k.
€ 5.909/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 110 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Klaproos 31
2412AH Bodegraven
€ 745.000 k.k.
€ 4.571/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 163 m²
- Perceeloppervlakte
- 180 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Kerkstraat 101 b
2411AC Bodegraven
€ 450.000 k.k.
€ 4.737/m²
FOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 95 m²
- Perceeloppervlakte
- 203 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Koraalzwam 167
2403SV Alphen aan den Rijn
€ 350.000 k.k.
€ 4.268/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 82 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
Reviews (77)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
77 reviews totaal
Funda
47 reviews op Funda
30 reviews op Google
-
Graaf Adolfstraat 3
10Als leek zie je heel veel beren op de weg met verkopen woning.. En als ik terug kijk is alles gladjes verlopen dankzij de deskundige adviezen en begeleiding vanaf de taxatie tot aan de overdracht zijn we super geholpen en konden we altijd met vragen bij ze terecht. Toppertjes die Esmé en Arjan .
-
Brasem 62 a
9Prima informeel contact en goede informatie. Zouden deze makelaar zo weer kiezen. Doet alles voor je en ontzorgt je prima.
-
Ambachtshof 63
9Helder en duidelijk geholpen. Vriendelijk en soepel contact. Hebben alles zorgeloos geregeld, had er zelf geen omkijken meer naar.
-
Henegouwerhof 1
10Het contact met de makelaar verliep makkelijk. Langs allerlei kanalen waren zij makkelijk bereikbaar. De benadering was warm en persoonlijk. Wij krijgen het idee dat ze erg goed weten hoe dit allemaal werkt en dat voelde heel geruststellend in deze grote beslissingen.
-
Kievitsheuvel 90
10Het contact met de makelaar verliep prettig en professioneel. We kregen snel reactie op onze vragen en werden goed op de hoogte gehouden van elke stap in het proces. Onze verwachtingen waren duidelijk besproken en werden ook waargemaakt. De makelaar dacht actief mee en gaf eerlijk advies, wat ons veel vertrouwen gaf. Al met al een zeer fijne ervaring.
-
Mauritsstraat 24
10Esmee en Arjan hebben me serieus goed geholpen, fijne omgang. Echt mensen die weten wat ze doen. Super bedankt voor alles.