Brok Makelaars NVM
"Ervaring me een frisse blik!"
Sinds de jaren 90 werken we als NVM-makelaar vanuit Markelo en Almelo voor de regio Twente. Onze jarenlange ervaring combineren we met een frisse benadering van de woningmarkt. We kijken altijd nuchter en eerlijk, zonder op automatische piloot te werken. Dat maakt ons een betrouwbare partner om mee samen te werken. Als full-service makelaarskantoor nemen we je het complete proces van de woningverkoop of -aankoop voor. Van waardebepaling...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Grovestins 66
7608HN Almelo
€ 250.000 k.k.
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 131 m²
- Perceeloppervlakte
- 155 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Potdijk 8 C046
7475SL Markelo
€ 139.500 k.k.
€ 2.447/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 57 m²
- Perceeloppervlakte
- 378 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Potdijk 8 S140
7475SL Markelo
€ 135.000 k.k.
€ 2.250/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 60 m²
- Perceeloppervlakte
- 370 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Havenkade 29
7607XS Almelo
€ 595.000 k.k.
€ 4.311/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 138 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Potdijk 8 C018
7475SL Markelo
€ 165.000 k.k.
€ 2.844/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 58 m²
- Perceeloppervlakte
- 395 m²
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Bornsestraat 31
7627NS Bornerbroek
€ 335.000 k.k.
€ 1.709/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 196 m²
- Perceeloppervlakte
- 445 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (41)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
41 reviews totaal
Funda
11 reviews op Funda
30 reviews op Google
-
Bevrijdingslaan 14
10Gewoon duidelijk. Goed advies gehad. Heb huis bij hun gekocht en verkocht. Ze konden dat goed op elkaar afstemmen.
-
Gerrit M
10 -
Dewy B.
10Fijne makelaar. Ben en Ruud zijn beide professionele makelaars. Prettige communicatie met goede adviezen. Super hulp gehad met het verkopen van mijn woning en het kopen destijds van mijn woning. Opzoek naar een zeer betrouwbare en professionele makelaar dan zou ik Ben & Ruud zeker aanbevelen. Nogmaals bedankt voor de fijne samenwerking!
-
De Valk 9
9Erg prettige makelaar in vergelijking met de andere in Almelo en omstreken. Neemt alles voor je uit handen. Kun je met vertrouwen aan het werk zetten. Als je een makelaar zoekt die gewoon het werk voor je uit handen neemt, dan moet je Brok hebben. En niet onbelangrijk, tegen een eerlijke prijs.
-
Speltstraat 39
8Verloop liep soepel maar proces dient wel follow-up up van opdrachtgevers. Er gebeurd altijd iets onverwachts, dus alert blijft nuttig.
-
Diekink 13
10Brok is een zeer fijne makelaar om mee in zee te gaan. Deskundig, met oog voor detail, altijd bereikbaar en met een uitstekende prijs-kwaliteitverhouding. Wat Brok onderscheidt van andere makelaars, is hun oprechte betrokkenheid en integriteit. Geen snelle verkooptrucs of het pand laag in de markt zetten om snel winst te maken, maar een eerlijke en doordachte strategie die leidt tot het beste resultaat voor zowel de koper als de verkoper. Brok neemt de tijd om je goed te advis…