Houwen Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke woningverkoop in Nijmegen en de omgeving. Met een duidelijke focus op klantgerichtheid en kwaliteit, helpen we zorgeloos en verantwoord bij de aan- of verkoop van uw woning. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop en taxaties. Wij werken met een transparante en professionele werkwijze, gestaafd op jarenlange ervaring in de regio. Ons team is geaccrediteerd met VastgoedCert, NRV...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
van Peltlaan 204
6533ZT Nijmegen
€ 540.000 k.k.
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 198 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
García Lorcastraat 12
6515ZE Nijmegen
€ 625.000 k.k.
€ 4.630/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 203 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Onder bod
Guido Gezellestraat 17
6531CT Nijmegen
€ 525.000 k.k.
€ 5.645/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 93 m²
- Perceeloppervlakte
- 261 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Onder bod
Mariënburgsestraat 47 A
6511RL Nijmegen
€ 225.000 k.k.
€ 5.488/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 41 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Verkocht onder voorbehoud
Nina Simonestraat 50
6541EB Nijmegen
€ 375.000 k.k.
€ 5.515/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 68 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 1
-
- Onder bod
Simonlaan 6
6564BB Heilig Landstichting
€ 850.000 k.k.
€ 5.629/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 151 m²
- Perceeloppervlakte
- 400 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (28)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
28 reviews totaal
Funda
23 reviews op Funda
5 reviews op Google
-
Isa Witteveen
2Amateuristisch. Bezichtiging ingepland, maar het huis is al verkocht en ze hebben dit niet goed doorgegeven (zowel niet in move.nl aangepast, en naar een verkeerd mailadres de annulering gestuurd). Voor niets naar een andere stad gereist.
-
Beverweg 82
8Het contact was zeer plezierig, verkoop verliep zeer spoedig en wij zijn tevreden over de begeleiding.
-
Oude Molenweg 222
9Jan-Martijn heeft ons goed geadviseerd en begeleid bij de verkoop van ons huis. Hij is goed bereikbaar, denkt goed mee maar luistert ook. Zeker een aanrader dus!
-
de Ruyterstraat 80
9Houwen makelaars communiceert fijn en heeft verstand van zaken. Hij is altijd goed bereikbaar, komt met advies en geeft antwoorden op je vragen.
-
Wagenmaker 38
8Contact verliep goed. Soms wat reactief en slordig in communicatie. Uiteindelijk resultaat is goed en hij is sterk in omgang met potentiële kopers.
-
Heyendaalseweg 14
8Communicatie is ten alle tijden het belangrijkst en dat is erg goed gedaan, weinig omkijken naar. Appen is daarbij een prima uitkomst, snel en gericht.
-
Maasstaete 43
10Kleine makelaar maar wel met veel ervaring. De persoonlijke aandacht die Martijn hierdoor kan geven is fijn.
-
Eugène Lückerstraat 6
8Snelle handeling bij het verkrijgen van een afspraak bij een huis dat net in de verkoop kwam zodat wij meteen konden reageren