Van den Hardenberg makelaars & taxateurs
"Persoonlijk en deskundig"
Van den Hardenberg makelaars & taxateurs is sinds 1990 actief in de regio en biedt persoonlijke begeleiding bij aankoop, verkoop en taxatie van onroerend goed. Hans van den Hardenberg, beëdigd makelaar en gecertificeerd taxateur, werkt samen met Arianne van Asselt, die sinds 2013 in de branche is. Samen geven ze elke dag enthousiasme aan hun werk en zijn actief in Nunspeet, Elspeet, Vierhouten en omgeving. Bij de verkoop leggen wij veel...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Wagenweg 14
8071XD Nunspeet
€ 569.000 k.k.
€ 4.480/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 127 m²
- Perceeloppervlakte
- 570 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Beethovenlaan 65
8071VM Nunspeet
€ 749.000 k.k.
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 201 m²
- Perceeloppervlakte
- 269 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Elspeterweg 34 0023
8071PA Nunspeet
€ 339.000 k.k.
€ 4.643/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 73 m²
- Perceeloppervlakte
- 338 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Vierhouterweg 15
8075BG Elspeet
€ 739.000 k.k.
€ 5.168/m²
Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 143 m²
- Perceeloppervlakte
- 353 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Prins Alexandererf 71
8071NS Nunspeet
€ 749.000 k.k.
€ 4.232/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 177 m²
- Perceeloppervlakte
- 420 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Van Goghstraat 56
8072JX Nunspeet
€ 875.000 k.k.
€ 5.208/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 168 m²
- Perceeloppervlakte
- 663 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (38)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
38 reviews totaal
Funda
23 reviews op Funda
15 reviews op Google
-
Esdoornlaan 4
8Tarief was zeker niet te hoog. Kende Nunspeet erg goed maar had wel verwacht dat het huis voor een hogere prijs weg zou gaan. Communicatie rondom de bezichtigingen was redelijk. Altijd vriendelijk. Al met al ruim tevreden!
-
Binnenweg 4
10De verkoop van een huis is een heel gebeuren. Dankzij de ondersteuning door Hans en Arianne verliep het prima. Ze zijn zeer toegankelijk, snel, vriendelijk en actief. We vonden de samenwerking heel prettig. Dus als u nog een makelaar zoekt weet u waar u moet zijn.
-
Oenenburgweg 264
9Goede en betrouwbare makelaar, wij zullen deze makelaar zeker aanbevelen. Blij dat wij voor Van den Hardenberg hebben gekozen.
-
Grutto 10
10Uitermate prettig en soepel verlopen. Intake, publicatie op funda, bezichtigingen, biedingen en afwikkeling koopovereenkomst, alles snel en met persoonlijk contact afgestemd. Kan gewoon niet beter!
-
Ds. Martiniuslaan 22 b
9Professionele, deskundige en vriendelijke makelaar. Komt afspraken na. De ondersteuning van Arriane is top.
-
Rijnvis 22
10Hans en Arianne zijn fantastische makelaars. Wat een fijne mensen om mee te werken. Ze luisteren, geven eerlijke feedback, advies, denken met je mee, stellen je gerust en reageren heel snel. Wij zijn ontzettend blij met Hans van den Hardenberg Makelaars!
-
Treubstraat 39
10Vanaf het eerste tot het laatste moment verliep het contact voor de verkoop van het huis heel prettig en kundig. Wij kunnen Hans van den Hardenberg van harte aanbevelen.