Roijmans Makelaardij staat al 20 jaar bekend als betrouwbare partner in de vastgoedwereld van Bladel. Met expertise in zowel wonen als bedrijfsmatig vastgoed, biedt het kantoor een volledige dienstverlening voor verkoop, aankoop en verhuur. Door gebruik te maken van moderne tools en actief inzetten op Funda en social media, zorgen wij ervoor dat uw pand optimaal in beeld komt. Onze sterke positie in Oost Brabant is onderbouwd door een u...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Boegent 12
5541TG Reusel
€ 375.000 k.k.
€ 4.167/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 150 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Sportparkstraat 12
5531AP Bladel
€ 525.000 k.k.
€ 3.889/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 135 m²
- Perceeloppervlakte
- 357 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Dorpsplein 13
5094GJ Lage Mierde
€ 1.100.000 k.k.
€ 2.771/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 397 m²
- Perceeloppervlakte
- 433 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Amalialaan 27
5531JJ Bladel
€ 525.000 k.k.
€ 4.268/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 152 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Hapertseweg 7
5525KE Duizel
€ 795.000 k.k.
€ 5.977/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 133 m²
- Perceeloppervlakte
- 2240 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Haagwinde 14
5531KG Bladel
€ 525.000 k.k.
€ 4.688/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 211 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (28)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
28 reviews totaal
Funda
16 reviews op Funda
12 reviews op Google
-
Frans Ermes
10Fijne , relaxte , flexibele makelaar. Aanrader.
-
Jan-Willem
10Fijne makelaar, kundig en vlotte afhandeling.
-
Donk 8
10Professionele houding, alles wordt meteen geregeld en Peter voelt goed aan wat de wensen zijn en speelt hier direct adequaat op in!
-
Pluto 7
9reageert altijd snel op mails en is goed bereikbaar voor telefonisch overleg. heeft onder tijdsdruk adequaat voorstel gedaan voor onderhandeling met 2 potentiële kopers. overweeg om meteen in regio Veldhoven (vanwege werkgever ASML) pro actief te adverteren en dit niet via een step up benadering te doen.
-
Kalverekker 42
10Het was een erg fijne samenwerking met de makelaar. Hij is zeer deskundig en hij heeft ons goed advies gegeven.
-
Lensheuvel 1 H
10Super makelaar, correct en netjes en betrouwbaar. Dankjewel Peter voor je deskundige aanpak en de snelle verkoop!
-
Boskant 7
8Prima contact en alles naar tevredenheid verlopen. Service ook prima. Aan te bevelen voor potentiele kopers, verkopers.
-
Groeseindstraat 27 10
10Prima service en contact. Makelaar is zeker aan te bevelen.
-
Broekkant 36
9Topmakelaar met de juiste professionele ingredïenten. Supersnel en denkt maximaal met de klant mee.
-
Burg. Van Houdtplein 8
9Alles correct en in overleg verlopen. Het fijne van een lokale makelaar is, dat hij de huidige en lokale prijs , goed kan bepalen, en kent vaak de kopende partij.