Bij De Koning makelaars in Woerden helpen we u graag bij de verkoop of aankoop van uw woning. Wij luisteren naar uw wensen en ideeën om uw woondroom te realiseren. Of u nu op zoek bent naar een nieuw huis of uw huidige woning wilt verkopen, wij staan voor u klaar met persoonlijke begeleiding. Onze kennis van de regio Woerden en omliggende gebieden zorgt voor een gerichte aanpak. Ons team bestaat uit ervaren makelaars die dagelijks actie...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Bekenespad 9
2415AH Nieuwerbrug aan den Rijn
€ 700.000 k.k.
€ 4.070/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 172 m²
- Perceeloppervlakte
- 355 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Bisschopshof 32
3481KC Harmelen
€ 1.395.000 k.k.
€ 5.054/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 276 m²
- Perceeloppervlakte
- 1172 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Essenlaan 23
3442JE Woerden
€ 650.000 k.k.
€ 5.039/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 205 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Baas en Domburgstraat 59
2411MW Bodegraven
€ 550.000 k.k.
€ 4.508/m²
A+++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 122 m²
- Perceeloppervlakte
- 114 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Eendrachtstraat 3 B
3441AP Woerden
€ 350.000 k.k.
€ 6.034/m²
BOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 58 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
de Zoom 37
3448DG Woerden
€ 700.000 k.k.
€ 4.430/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 158 m²
- Perceeloppervlakte
- 242 m²
- Slaapkamers
- 5
Reviews (98)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
98 reviews totaal
Funda
61 reviews op Funda
37 reviews op Google
-
Floor den Hartog
4Tijdens onze zoektocht naar een woning zijn wij in contact gekomen met Koning Makelaar in Woerden. Helaas hebben wij deze ervaring als zeer onprettig ervaren. Zowel tijdens het eerste kennismakingsgesprek als in de verdere communicatie voelden wij ons niet serieus genomen. De toon waarop er met ons werd gesproken kwam respectloos over en gaf ons het gevoel dat we werden gekleineerd, in plaats van begeleid in een toch al spannende periode. Na het uitbrengen van ons eerste bod werden wij telefonisch benaderd met de opmerking: “Wat denk je zelf? Dit is veel te laag, jullie gaan het niet worden.” Deze manier van communiceren vonden wij onprofessioneel en onnodig hard. Inmiddels hebben wij via een andere weg wél een woning kunnen vinden, wat voor ons bevestigt dat onze situatie zeker niet kansloos was. Wij hadden gehoopt op een makelaar die meedenkt, adviseert en respectvol communiceert. Deze makelaar is meer gefocust op zelf geld verdienen.
-
Andersenhof 4
10Het contact met de makelaar verliep goed, snel en makkelijk via de app en telefoon. Goede terugkoppeling na bezichtigingen. Er wordt goed door de makelaar meegedacht.
-
Burgemeester Prinsenstraat 8
10Contact verliep eenvoudig via whatsapp en de reactietijd was snel. Verder een goede begeleiding en uitleg bij de verkoop.
-
Carolien Van den boogert