Mennink Makelaars
"De fietsende makelaar van Apeldoorn en omgeving."
Mennink Makelaars staat voor betrouwbare en transparante dienstverlening in de onroerendgoedmarkt van Apeldoorn en omgeving. Wij helpen u bij de verkoop, aankoop of taxatie van uw woning met kennis en professionaliteit. Onze nadruk ligt op een persoonlijke aanpak waarbij we voor u zorgen dat uw woning de juiste prijs krijgt en op een verantwoorde manier wordt verhandeld. Met expertise in beleggen en vastgoed, combineren wij ervaring met...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Hoenderparkweg 21
7335GP Apeldoorn
€ 549.000 k.k.
€ 4.256/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 376 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Het Kasteel 138
7325PP Apeldoorn
€ 699.000 k.k.
€ 4.369/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 160 m²
- Perceeloppervlakte
- 327 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Loolaan 27 111
7314AC Apeldoorn
€ 450.000 k.k.
€ 3.020/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Rijksstraatweg 101
7391MJ Twello
€ 1.250.000 k.k.
€ 5.081/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 246 m²
- Perceeloppervlakte
- 1196 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Verkocht onder voorbehoud
Loolaan 41 70
7314AD Apeldoorn
€ 249.500 k.k.
€ 2.376/m²
GOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 105 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Vlierbessenlaan 13
7322HZ Apeldoorn
€ 475.000 k.k.
€ 4.241/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 112 m²
- Perceeloppervlakte
- 300 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (57)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
57 reviews totaal
Funda
30 reviews op Funda
27 reviews op Google
-
Polveensweg 15
10Zeer prettig en vlot contact. Kundig op alle fronten en een zeer goed netwerk in de regio. Zeer aan te bevelen.
-
Nieuwstraat 287 N
10Fantastische begeleiding tijdens het verkoopproces. Uitgebreid gebruik van de sociale media. Altijd bereikbaar!
-
Asselsestraat 80
10De dienstverlening was snel, persoonlijk, meedenkend, ondersteunend, professioneel en zeer prettig met een gewenst resultaat.
-
Hoefweg 12
10Frank Mennink denkt mee, geeft advies, maar respecteert ook de input van ons als kopers. Top makelaar!
-
Mondriaanstraat 11
8Mijn ervaringen zijn positief. Vooral het snelle schakelen en zijn kennis van de lokale markt heb ik als prettig ervaren.
-
Mondriaanstraat 3
9Steeds prettig contact, geen blabla, vriendelijk, besluitvaardig, snel, goed bereikbaar en benaderbaar. Frank Mennink heeft een mooie verkoopprijs gerealiseerd.
-
Henri Dunantlaan 359
8Het contact met de makelaar verliep erg prettig. Snel, concreet en met duidelijke kennis van de markt. Fijn in de communicatie en altijd in staat om snel te schakelen.
-
Verlengde Broekstraat 8
9Het contact met Mennink was voortreffelijk. Altijd tijd voor ons. Goede antwoorden. Plezierig in de omgang. Woning ondanks hoge marktprijs snel verkocht
-
Kanaal Noord 85 D
8Voor ons was het belangrijk dat je makkelijk contact had en even binnen k9n gaan voor vragen. Het huis staat in het centrum moeilijk parkeren dus en daarom was het heel fijn dat Frank op de fiets kwam. Daarnaast een vriendelijke sympathiek mens. Prima