Eric Oostelbos Makelaardij, beoordeeld met een 9.7
"Kennis - Kunde - Kwaliteit"
Eric Oostelbos Makelaardij staat bekend om een solide combinatie van technische kennis en praktijkervaring. Na zijn opleiding HTS Bouwkunde in 1989 werkte hij jarenlang als bouwkundige, waaronder bij Bouw- en Woningtoezicht in Breda. Later studeerde hij makelaardij en werd beëdigd als Makelaar/Taxateur door de rechtbank in Breda. Deze achtergrond zorgt voor een unieke benadering bij de aankoop, verkoop of taxatie van woningen. Bij ons l...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Knegselstraat 22
5045NK Tilburg
€ 409.000 k.k.
€ 4.173/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 167 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Schipluidenlaan 60
5035KK Tilburg
€ 550.000 k.k.
€ 3.957/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 139 m²
- Slaapkamers
- 5
-
- Beschikbaar
Brouwershavenstraat 8
5043WR Tilburg
€ 395.000 k.k.
€ 4.702/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 84 m²
- Perceeloppervlakte
- 161 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Varsseveldstraat 17
5036TA Tilburg
€ 525.000 k.k.
€ 4.730/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 111 m²
- Perceeloppervlakte
- 187 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht onder voorbehoud
Rockanjestraat 16
5035DM Tilburg
€ 565.000 k.k.
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 123 m²
- Perceeloppervlakte
- 294 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Ankeveenstraat 112
5036CC Tilburg
€ 550.000 k.k.
€ 5.612/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 98 m²
- Perceeloppervlakte
- 247 m²
- Slaapkamers
- 2
Reviews (38)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
38 reviews totaal
Funda
30 reviews op Funda
8 reviews op Google
-
Kralingenstraat 8
10Eric is erg deskundig en heeft ons fantastisch geholpen. Hij ziet alles en heeft overal verstand van. Een absolute aanrader!
-
Hakendoverstraat 29
9Duidelijke afspraken, altijd bereikbaar voor advies of overleg. Bouwkundig goed onderlegd. Veel ervaring en verstand van zaken. Eerlijke mening en advies als aankoopmakelaar.
-
Dalfsenlaan 27
10Eric en zijn team zijn echt toppers. Duidelijk, helder en transparant, je weet meteen waar je aan toe bent. Ze hebben veel kennis en dat merk je. En vooral: lekker normaal en nuchter, geen verkoopverhaal. Werkt gewoon prettig samen.
-
Baarschotsestraat 50 A
10Eric is een deskundige en betrokken makelaar. Zijn vak is duidelijk zijn passie. Hij is goed bereikbaar en heeft duidelijk veel ervaring. Dat merk je aan de fijne begeleiding die hij geeft.
-
Houtstraat 78
10Communicatie en meedenken in de totale verkoop strategie, de bezichtigingen en afwikkeling hebben wij wederom als zeer prettig en professioneel ervaren!
-
Kralingenstraat 13
10Super elkekeer netjes tewoord gestaan Je verkoopt niet elke jaar je huis ik had best veel vragen en kreeg altijd antwoord er op tis een super team
-
Koolhovenlaan 13
10Eric is very experienced and professional. He is also a good negotiator who helped me to find the house and a decent price.
-
Gennepstraat 1
10Zeer prettig en professioneel contact. Goede kennis van de (lokale) markt. Denkt mee in oplossingen. En miet onbelangrijk ook nog een goed gevoel voor humor.