Van Engelen De Wilde Makelaars
Van Engelen De Wilde Makelaars staat voor betrouwbare begeleiding in Waalre en de omgeving. Met meer dan 30 jaar ervaring staat het kantoor voor een gedetailleerde aanpak die gericht is op de wensen van klanten. Of het nu gaat om kopen, verkopen of taxaties: de nadruk ligt op transparantie en feitengebaseerde beslissingen. Het kantoor biedt diensten als verkoop, aankoop, verhuur, taxaties en financieel advies. De werkwijze is gekenmerkt...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Houtblazersstraat 17
5642SB Eindhoven
€ 615.000 k.k.
€ 4.881/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 126 m²
- Perceeloppervlakte
- 115 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Raadhuisstraat 84
5582JG Waalre
€ 865.000 k.k.
€ 5.211/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 166 m²
- Perceeloppervlakte
- 525 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Beschikbaar
Batenhof 6
5616SM Eindhoven
€ 700.000 k.k.
€ 5.036/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 139 m²
- Perceeloppervlakte
- 196 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Onze Lieve Vrouwedijk 8
5581BP Waalre
€ 485.000 k.k.
€ 5.160/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 94 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Beschikbaar
Beukenlaan 10
5553CG Valkenswaard
€ 1.575.000 k.k.
€ 4.891/m²
A+Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 322 m²
- Perceeloppervlakte
- 1519 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Beschikbaar
Eindhovenseweg 3
5582HN Waalre
€ 495.000 k.k.
€ 5.103/m²
DOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 97 m²
- Perceeloppervlakte
- 434 m²
- Slaapkamers
- 3
Reviews (21)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
21 reviews totaal
21 reviews op Google
-
marjolein van der stoep
8Voor de tweede maal heeft Rob mijn huis verkocht. Ik ben tevreden over de gang van zaken. Doortastend en deskundig.
-
herma swinkels
10Zeer prettige ervaring gehad!Rob is een vakkundige oprechte makelaar. Ook de communicatie met kantoor was erg vriendelijk en behulpzaam(Dankjewel Juske)dus samengevat fijne makelaar en goed kantoor.
-
Paul Belt
10Kundig advies, realistische benadering, communicatief, kortom plezierig om mee te werken.
-
Bart Jan Minderhout
10De verkoop van ons huis is boven verwachting goed en vlot verlopen. Rob van Engelen heeft er kundig en rustig voor gezorgd dat wensen en mogelijkheden op elkaar aansloten. Goede onderbouwing en daarna alle nodige acties snel en professioneel afgehandeld. Hij kent zijn netwerk en maakt er optimaal gebruik van. Vriendelijk, behoedzaam, correct. Dank.
-
Fam. Bouw
10Wij zijn erg tevreden over van Engelen de Wilde makelaardij. Erg professioneel en kundig. Fijne ervaring met zowel Rob als Juske. Zou deze makelaardij aan iedereen aanraden!
-
Ana Isabella Ribeiro
10Geweldige professionals! Ik heb een appartement bij hen gehuurd en ze hebben ervoor gezorgd dat de ervaring zo soepel mogelijk verliep. Ze stonden altijd klaar om te helpen en onze vragen te beantwoorden.
-
Demi Versfeld
10 -
Ruud van de Vondervoort
2De gluiperige makelaar zoals je hem uit de film kent
-