Met Ons Makelaars Bergeijk
"Verkoopplannen? Bel Met Ons!"
Met Ons Makelaars in Bergeijk staat voor een persoonlijke en betrouwbare aanpak bij het kopen of verkopen van woningen. Wij helpen je om de juiste match te vinden, zowel voor de toekomstige bewoner van jouw huis als voor jezelf op zoek naar een nieuw onderkomen. In de regio De Kempen kijken we niet alleen naar technische details, maar ook naar wat werkelijk belangrijk is voor jouw woongeluk. Denk aan ruimte, zonlicht of een vriendelijke...
Actueel woningaanbod
-
- Beschikbaar
Dirk van Heinsbergstraat 1
5575BM Luyksgestel
€ 685.000 k.k.
€ 4.567/m²
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 150 m²
- Perceeloppervlakte
- 577 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht onder voorbehoud
Ekkerweg 4
5563BR Westerhoven
€ 569.000 k.k.
€ 5.269/m²
EOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 108 m²
- Perceeloppervlakte
- 1005 m²
- Slaapkamers
- 4
-
- Verkocht
Tuinveld 13
5571JK Bergeijk
€ 600.000 k.k.
€ 4.026/m²
A++++Opslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 149 m²
- Perceeloppervlakte
- 252 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Landjuweel 6
5571ML Bergeijk
€ 474.000 k.k.
€ 5.266/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 90 m²
- Perceeloppervlakte
- 235 m²
- Slaapkamers
- 3
-
- Verkocht
Verhoevenstraat 34
5575BX Luyksgestel
Prijs op aanvraag
COpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 81 m²
- Perceeloppervlakte
- —
- Slaapkamers
- 2
-
- Verkocht
Hilverberg 10
5508EG Veldhoven
€ 539.000 k.k.
€ 4.178/m²
AOpslaan als favoriet- Woonoppervlakte
- 129 m²
- Perceeloppervlakte
- 262 m²
- Slaapkamers
- 4
Reviews (18)
Reviewplatformen
BronscoresTotaalscore
18 reviews totaal
Funda
12 reviews op Funda
6 reviews op Google
-
Tuinveld 13
10Fijne makelaar. Goede begeleiding en service. Prima prijs/kwaliteit. Aanbevolen voor in de regio Bergeijk.
-
Landjuweel 6
8Contact met makelaar was veelvuldig en goed. We werden steeds op de hoogte gehouden van nieuwe ontwikkelingen.
-
Verhoevenstraat 34
10Heel goed en fijn met een goed gerichte aanpak en verkoop presentatie en goed op de hoogte van de huidige prijzen markt
-
P. van der Meijden
10Fijne makelaar. Peter Smolders heeft ons kundig en professioneel bijgestaan. Afspraken worden uitstekend nagekomen. Complimenten!
-
anne van erven
10 -
Fazantlaan 12
10Vriendelijk en behulpzame makelaar. Zeer deskundig en altijd bereikbaar. Zelfs ‘s avonds of in het weekend. Het huis is goed verkocht. Zowel koper als verkoper zijn zeer tevreden.
-
Raadhuishof 22
8Contact met makelaar was veelvuldig en goed. We werden steeds op de hoogte gehouden van nieuwe ontwikkelingen . Huis is na 5 maanden verkocht.
-
Frans Jansenstraat 5
10Contact met de makelaar verliep soepel. Kregen na elke bezichtiging een korte toelichting, erg fijn!
-
Dhr. P.C. van Gulik
10Peter Smolders, onze makelaar, heeft ons van begin tot nu geweldig begeleid en ondersteund. Je doet dit maar weinig keren in je leven en het gaat over veel geld. Hoe fijn als je dan deskundig, vriendelijk en zeer servicegericht geholpen wordt. En dat is precies hoe wij door Peter Smolders van Met Ons Makelaars geholpen zijn.